هوشمندسازی در تمامی حوزه ها یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است
کد خبر: 1062500
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SP6
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه:
رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند.

حسین پناهی در آیین آغاز فاز دوم سامانه جامع شهدا( لاله های بهشتی) ارومیه و رونمایی از اپلیکیشن متوفیان اظهار کرد: با توجه به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، قطعا اینگونه اقدامات که در همین راستا است بدون ثواب نبوده و اجر الهی دارد و ان شاء الله خداوند افتخار شهادت را نیز نصیب همه مان بکند.

وی با بیان اینکه گلزار شهدا مایه خیر و برکت برای شهرمان است، افزود: در شرایط کرونایی ضروری است که به سمت تورهای مجازی و ایجاد فضاهایی جهت استفاده از فناوری های نوین برویم و ضرورت استفاده حداکثری از این موضوع در این شرایط چندین برابر است.

رییس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید به سمت شهرداری و شهر هوشمند حرکت کنیم و با الکترونیکی کردن تمامی خدمات، مردم از این موارد بهره مند شده و استفاده کنند چرا که رضایتمندی و رفاه و آرامش آنها مهمترین مساله برای مدیریت شهری است.

پناهی تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت  شهری، هوشمندسازی در تمامی حوزه ها و ارائه خدمات غیرحضوری بوده و از طرفی بسیاری ضروری است که مباحث اطلاع رسانی در این حوزه بسیار جدی گرفته شده و به صورت هدفمند و با برنامه مدون به سمت تبلیغ روزانه خدمات الکترونیکی در فضای مجازی و آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با این خدمات برویم و در این راستا از ظرفیت های صداوسیما نیز باید بهره مند شویم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی