جلسه ضوابط حاکم بر اشتراک پذیری در شرکت گاز استان البرز برگزار شد
کد خبر: 1060994
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004S0o
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
جلسه ضوابط حاکم بر اشتراک پذیری به میزبانی امور حقوقی و قراردادهای شرکت گاز استان البرز و با حضور روسای ستادی و نواحی گازرسانی در سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار شد.

مشاور حقوقی شرکت گاز استان البرز ضمن تاکید بر ارائه مستندات قانونی در زمان برگزاری جلسات دادگاه اظهار داشت:اولین گام در جهت دفاعیات قانونی در دعاوی شرکت گاز البرز،تکمیل مستندات سجلی،ملکی و نظارتی در پرونده اشتراک پذیری بوده که در زمان بروز حادثه در مراجع قضایی قابل اقامه و دفاع مستند انجام گردد.

در ادامه این جلسه قلی نژاد(رئیس امور پژوهش شرکت گاز استان البرز) اظهار داشت:با وجود مسئولیت اجرایی زیاد روسای نواحی گازرسانی در خصوص اشتراک پذیری،تعمیرات و... موضوع بروز رسانی پرونده های مشترکین امکان ارجاع مشترکینی که تایید نظام مهندسی را نداشته، به سازمان نظام مهندسی با وجود هزینه های زیاد وجود ندارد و مشترکین نیز تمایلی به پیگیری این موضوع ندارند.

در انتهای این جلسه ضمن تاکید بر بروزسانی اطلاعات مشترکین و ابلاغ و اخطار به مشترکین که فاقد نقشه و تایید بازرسی دارند جهت اخذتاییدیه وارائه آن به شرکت گاز ناحیه مربوطه مقرر شد در خصوص اشتراک پذیری ملک هایی که دارای مغایرت در مفاد پروانه ساختمانی و گواهی عدم خلاف با وضع موجود واحدهای احداثی دارند از ریاست محترم حقوقی و قراردادهای بین الملل ملی گاز توسط امور حقوقی شرکت گاز استان البرز انجام گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار