اعلام آتش‌بس، اعتراف رژيم‌صهيونيستي به شكست مقابل مردم غزه بود
کد خبر: 1048713
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ooj
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱

رژيم صهيونيستي مجبور شد به صورت يك‌طرفه آتش‌بس را بپذيرد و اين اقدام يك اعتراف به شكست در مقابل مردم غزه و محور مقاومت بود.
محمود عباس‌زاده‌مشكيني، عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در گفت و گو با خانه ملت، پيرامون اعلام آتش‌بس در غزه و ناكام ماندن رژيم صهيونيستي در نيل به اهدافش، گفت: رژيم صهيونيستي در شروع جنگ اخير عليه مردم غزه يك هدفگذاري داشت، مبني بر اينكه ادامه شهرك‌سازي در سرزمين‌هاي اشغالي را به نوعي تحت‌الشعاع قرار دهد، همچنين قصد به انفعال كشيدن محور مقاومت را داشت و تلاش مي‌كرد در كنار مذاكرات وين دست بالا داشته باشد.
نماينده مردم مشكين شهر در مجلس شوراي اسلامي، ادامه داد: رژيم صهيونيستي در نهايت نتوانست به هيچ كدام از اهدافش دست پيدا كند و با مقاومت جانانه مردم و نيروهاي مقاومت مواجه شد و در امتداد شكست در جنگ‌هاي قبلي، بار ديگر با شكست سنگيني مواجه شد.
اين نماينده مردم در مجلس يازدهم، تصريح كرد: رژيم صهيونيستي براي اينكه شكست ديگري در پرونده اقدامات خود عليه مردم غزه و فلسطين، به طور رسمي ثبت نشود، مجبور شد به صورت يك طرفه آتش‌بس را بپذيرد و اين اقدام يك اعتراف به شكست در مقابل مردم غزه و محور مقاومت بود.
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي، يادآور شد: هم‌اكنون بحران مشروعيت عمده‌ترين مشكل رژيم صهيونيستي است، چراكه مشروعيت مردمي و قانوني ندارد، به همين دليل در ماه‌هاي اخير شاهد مهاجرت معكوس از رژيم صهيونيستي به كشورهاي اروپايي هستيم و زنگ ناقوس اضمحلال آن در منطقه به عنوان يك غده سرطاني به صدا درآمده است و به طور قطع با مقاومت مردم فلسطين و حمايت جهان اسلام، آرمان مردم فلسطين و آزادي قدس به زودي محقق خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار