آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول
کد خبر: 1040668
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Miy
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته ۷۴ هزار و ۳۷۶ نفر در برزیل به ویروس کرونا مبتلا شدند و همچنین ۱۸۴۰ نفر جان خود را از دست دادند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۱۵ میلیون و ۷۶۸ هزار و ۹۸۱ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۲ میلیون و ۵۷۱ هزار و ۷۹۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۹۱ میلیون و ۴۶۹ هزار و ۱۷۴ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۶۶ هزار و ۸۷۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۹ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۳۷۷ نفر رسیده است؛ تاکنون ۵۳۱ هزار و ۶۵۲ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۱۷ هزار و ۴۲۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۱ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۹۲۳ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تاکنون ۱۵۷ هزار و ۴۷۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۷۴ هزار و ۳۷۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۰ میلیون و ۷۲۲ هزار و ۲۲۱ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۵۹ هزار و ۴۰۲ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کشور‌های روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا نیز به‌ترتیب با ۴ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۷۵۰، ۴ میلیون و ۱۹۴ هزار و ۸۷۵، ۳ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۳۱۶، ۳ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۳۲۱ و ۲ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۲۷۴ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های ترکیه با ۲ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۸۳۶ مبتلا و آلمان نیز با ۲ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۸۹۶ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به ترتیب با ۲۰ میلیون و ۳ هزار و ۳۲۵، ۱۰ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۷۵ و ۹ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۵۹۰ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار