جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر خراسان رضوی برگزار شد
کد خبر: 1039243
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MLz
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و به ریاست معاون استاندار
در جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر استان که به ریاست معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد،زمینه‌های نحوه استقبال از نوروز ۱۴۰۰ توسط مسوولین چهارده گانه کمیته‌های ستاد مورد بررسی قرار گرفت.

محمدصادق براتی دراین جلسه اظهار کرد:نیاز است تمامی کمیته‌های چهارده گانه با فرض افزایش زائرین نسبت به نوروز سال ۹۸ و در فرصت باقی مانده تا نوروز،کلیه آمادگی‌های لازم را برای استقبال از زائرین و گردشگران کسب کنند و برنامه‌های عملیاتی تدوین شود.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود:کلیه برنامه‌ها پس از تدوین برای تصویب به ستاد مدیریت کرونای استان ارسال و پس از تصویب اجرایی خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از ارائه طرح‌های جایگزین با هدف ایجاد زمینه اقامت ایمن برای زائرین، بیان کرد:امیداست با تدوین طرح‌های جایگزین ایمن بتوانیم نقش بسزایی را در افزایش اعتماد عمومی به حوزه گردشگری و زیارت در شرایط کرونا و پسا کرونا داشته باشیم، در این راستا لازم است برای وصول به این هدف نظارت جدی، موثر و مستمر در اجرایی شدن دستور العمل‌های بهداشتی صورت گیرد.

شایان ذکر است؛ستاد اجرایی خدمات سفر استان دارای ۱۴ کمیته تخصصی زیر مجموعه بوده که با مشارکت ۴۳ دستگاه اجرایی و نهاد عمومی وظیفه تسهیل امر زیارت و گردشگری را در استان عهده‌دار است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار