مانور انتقال کارکنان پالایشگاه شهید هاشمی نژاد در مقابل حوادث طبیعی
کد خبر: 1032506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KbK
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
رئیس واحد HSE شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از برگزاری مانور انتقال کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با استفاده از خطوط راه‌آهن به پالایشگاه خبر داد.

سید اسماعیل قادری، رئیس واحد HSE پالایشگاه خانگیران گفت: این مجتمع گازی حیاتی‌ترین صنعت و مرکز اقتصادی استان خراسان رضوی است که فرآورش گاز طبیعی و تأمین گاز استان‌های شمال و شمال شرق کشور را بر عهده دارد و هیچ‌گاه نباید خللی در روند تولید این مجتمع به وجود بیاید.

وی با بیان اینکه این مانور با سناریوی قطع جاده‌های ارتباطی در اثر سیل مشهد به سرخس و پالایشگاه انجام شد، گفت: با توجه به اینکه پالایشگاه در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس واقع شده و گاز موردنیاز شش استان کشور را تأمین می‌کند، راهبری تأسیسات به دست کارشناسان صنعت گاز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تولید انرژی گاز نباید یک لحظه قطع شود.

وی افزود: در این مجتمع گازی 32 وضعیت اضطراری شناسایی شده است تا در شرایط بحرانی تصمیمات مقتضی از سوی مدیران در جهت تولید پایدار گاز طبیعی اتخاذ گردد.

قادری تصریح کرد: این مانور با سناریو قطع جاده‌های ارتباطی مشهد _ سرخس و سرخس تا پالایشگاه خانگیران در اثر سیل و انتقال کارکنان با خطوط راه‌آهن به محل پالایشگاه صورت پذیرفت.

رئیس واحد HSE پالایشگاه خانگیران، خاطرنشان کرد: مسیر ریلی راه‌آهن جمهوری اسلامی تا شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از سالیان گذشته برقرار است لذا راه‌اندازی ایستگاه مسافربری در محل پالایشگاه از اولویت‌های مهم است تا در شرایط اضطراری و بحرانی بتوانیم انتقال سالم کارکنان توسط صنعت حمل‌ونقل ریلی را محقق کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار