تمام پروژه های راه و شهرسازی کشور با وجود تحریم ها فعالند
کد خبر: 1032403
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KZf
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
اسلامی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام پروژه های راه و شهرسازی در کشور فعال هستند و با وجود شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، عملکرد این حوزه خوب است.

محمد اسلامی در جلسه بازآفرینی شهری آذربایجان شرقی در تبریز با اشاره به اینکه امروز پس از ۱۲ سال با همتی که وجود داشت آزاد راه ۲۰ کیلومتری تبریز - سهند افتتاح شد، گفت: به قطع یقین این آزاد راه تاثیر ماندگاری در زندگی مردم خواهد داشت.

وی ادامه داد: در راستای توسعه و پیشرفت کشور و محرومیت زدایی، وزارت راه و شهرسازی براساس منویات رهبری و تدابیر دولت به صورت کامل فعال بوده و خستگی ناپذیر توانسته است کل کشور را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کند.

اسلامی با بیان اینکه دیپلماسی حمل و نقل با تعامل وزارت خارجه در کشور ایجاد شده است، گفت: اتصال آزادراه های تبریز از طریق ارومیه و خوی به مرزهای سرو، رازی و بازرگان در برنامه است و منتظر هستیم مطالعات طرف ترک تمام شود.

وی با اشاره به اینکه فعال کردن راه آهن روسیه و جمهوری آذربایجان را دنبال می کنیم تا برای تجارت این بخش فعال شود، گفت: امشب با طرف آذربایجان دیدار خواهم داشت.

وی با اشاره به راه آهن تبریز - میانه اعلام کرد: حلقه واسطه ایستگاه خاوران تا تبریز جهت سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

استاندار آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه امروز هیات عالی رتبه ای از جمهوری آذربایجان مهمان کشور ما هستند و وزیر راه باید آنها را همراهی می کردند ولی در تبریز حضور یافتند، به خاطر حمایتهای وزیر راه از همه پروژه های استان سپاسگزاری کرد.

محمدرضا پورمحمدی با اشاره به اینکه امروز آزاد راه تبریز سهند به عنوانی یکی از مطالبه جدی مردم استان افتتاح شد، ادامه داد: استان ما دروازه ارتباط آسیا با اروپا بوده و هست ولی به دلایل مختلف در شرایط بن بست قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه راه آهن جلفا به چشمه ثریا مصوبه کمیسیون مجلس نیاز دارد، گفت: پیمانکارانی که برای پروژهای ملی استانی انتخاب می شوند با مدیریت استانی هماهنگ شود.

استاندار آذربایجان شرقی با اظهار امیدواری به اینکه قبل از پایان دولت بوق قطار در ایستگاه خاوران شنیده شود بر تامین آب و برق و گاز و خطوط انرژی مورد نیاز ایستگاه ها تاکید کرد.

وی همچنین بر تعیین تکلیف کنار گذر دوم تبریز تاکید کرد و گفت: طرح اقدام ملی مسکن باید در این استان سرعت گیرد تا مردم واجد شرایط خیلی زود صاحب خانه شوند.

وی خاطرنشان کرد: رسیدگی به پروژه های بازآفرینی شهری نیاز به گفت و گو با مردم دارد تا کار سرعت گیرد.

برچسب ها: پروژه ، مسکن ، راه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار