فعالیت شبانه ‌روزی ۲۴۷ نفر و ۶۱ دستگاه خودرو اداره ماشین آلات پسماند شهرداری ارومیه
کد خبر: 1031358
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KIo
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
معاون اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه عنوان کرد:
معاون اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: اکیپ‌های اداره ماشین آلات سازمان متشکل از ۲۴۷ نفر نیرو و ۶۱ دستگاه خودرو به صورت شبانه روزی و بی وقفه در حال خدمت هستند.

علی حسین ‌نژاد با اشاره به فعالیت‌های اداره ماشین آلات به ویژه در ایام بارندگی اظهار کرد: اداره ماشین آلات متشکل از 42نفر تعمیرکار، 134 نفر راننده و 71نفر نیروی ستادی و اجرایی است.

وی افزود: فعالیت اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه به صورت شبانه روزی است و رانندگان و تعمیرکاران این مجموعه جهت خدمت رسانی بی‌وقفه در حال فعالیت هستند.

معاون اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تمام تلاش مجموعه اداره ماشین آلات بر این است که شهروندان بدون هیچ مشکلی ایام بارندگی را سپری کنند و از بارش برف و باران این نعمت الهی لذت ببرند.

حسین نژاد تصریح کرد: براساس دستور شهردار ارومیه به هنگام بارش‌ها تمام ماشین آلات سازمان‌های مختلف شهرداری موظف هستند جهت خدمت رسانی به شهروندان وحل مشکلات موجود به حالت آماده باش درآیند.

وی گفت: از تلاش‌ها و همکاری اکیپ‌های مختلف شهرداری با اداره ماشین آلات کمال تشکر و قدردانی را داریم و تمام تلاش‌ها بر این است که مجموعه شهرداری ارومیه با همکاری منسجم و بسیج نیروها به هنگام نیاز و شرایط بحرانی شهری امن و به دور از مشکل را برای شهروندان فراهم سازد.

معاون اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه تاکید کرد: به هنگام بارش‌های متوالی گاها رانندگان و تعمیرکاران اداره ناگزیر هستند که به صورت شبانه روزی و در سرما بدون استراحت و بی وقفه خدمت رسانی کنند که جا دارد از زحمات و تلاش‌های این قشر خستگی ناپذیر کمال تشکر را داشته باشیم و امیدواریم شهروندان ارومیه نیز از خدمات و فعالیت های مجموعه رضایت داشته باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی