۴۰ نفر از پژوهشگران و فناوران برگزیده آذربایجان غربی معرفی و تجلیل شدند
کد خبر: 1031349
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KIf
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش؛
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش، ۴۰ نفر از پژوهشگران، فناوران برگزیده استان در ۴ بخش پژوهشگران برگزیده، فناوران برگزیده، پژوهشگران پراستناد یک درصد جهان و پژوهشگران برگزیده دانشجویی دانشگاه های استان به صورت مجازی معرفی و تجلیل شدند.

در این مراسم دکتر رحیم حب نقی، رئیس دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه لازمه اقتدار در کشور توسعه علم و پژوهش است، افزود: اگرچه ارتقا قدرت دفاعی جز اولویتهای مهم هر کشوری است اما باید کشور در تمام عرصه ها مستقل باشد که لازمه این استقلال جز ار طریق علم و دانش و فناوری میسر نیست.

وی با اشاره به کسب موفقیت اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه در بین اساتید یک درصد بین المللی افزود: ۵ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه در زمره پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر جهان قرارگرفتند که این امر موفقیتی بزرگ محسوب می شود.

رئیس دانشگاه ارومیه ضمن قدردانی از تلاشهای اساتید و پژوهشگران دانشگاه ارومیه تصریح کرد: ایران کشوری مقتدر و دارای نیروهای تلاشگر و صاحب فکر است که می توانند با کار جهادی بستر توسعه را بیش از پیش مهیا کنند و دشمنان را با موفقیتهای روزافزون در عرصه های مختلف متحیر کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی