گامی جدید برای تسریع طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان
کد خبر: 1025457
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ild
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان:
امیر زاغیان گفت: جهت سرعت‌گیری فرآیند طرح اقدام ملی مسکن، جلوگیری از اختلالات احتمالی و دستیابی به اهداف عالیه این طرح، پیگیری بخشی از امورات مرتبط با این طرح عظیم و ملی در استان اصفهان توسط "سید مسعود میریان رئیس اداره تشکلهای حرفه‌ای و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان اصفهان" انجام می‌شود.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، با توجه به جایگاه و اهمیت طرح اقدام تولید مسکن جهت رفع مشکل مسکن اقشار آسیب‌پذیر استان اصفهان، پیشبرد و تسریع در اجرای پروژه‌های این طرح همواره موردتاکید قرار دارد.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان، در راستای اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری و تاکید مکرر مدیرکل راه و شهرسازی استان مبنی بر سرعت‌گیری فرآیند طرح اقدام ملی مسکن، بخشی از پیگیری امورات مرتبط با این طرح را به "سیدمسعود میریان رئیس اداره تشکلهای حرفه ای و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی استان اصفهان" محول کرد.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن اشاره به تجارب و تخصص سیدمسعود میریان در متن شرح وظایف از وی خواسته است؛ اقدامات ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌های تابعه در خصوص طرح اقدام تولید مسکن را بصورت مستمر و روزانه مورد پیگیری قرار دهد و در تعیین تکلیف متقاضیان براساس مصوبات شورای مسکن استان سرعت دهد.

در متن شرح وظایف علاوه بر پیگیری امورات تامین زمین، انعقاد قرارداد، صدور پروانه ساختمانی جهت طرح اقدام ملی مسکن استان، به برگزاری جلسات مستمر هفتگی با ادارات شهرستان‌ها و تهیه گزارشات هفتگی عملکرد نیز تاکید شده است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار