اجرای هشتمین دورۀ ممیزی استانداردهای ISO9001:2015 و IATF16949:2016 در شرکت ورق خودرو
کد خبر: 1016570
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GSI
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
مدیرعامل شرکت ورق خودرو:
مهندس اصغر اسماعیلی،گفت:واحدهای مختلف و فرایند تولید شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری طی دو روز با حـــضور ارزیابان مؤســـسۀ DQS آلــمان و مـــطابق با اسـتانـــداردهـــای ISO9001:2015 و IATF16949:2016 با موفقیت و حصول دستاوردهای مثبت مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیرعامل شرکت ورق خودرو در جلسۀ افتتاحیه این ممیزی تصریح کرد: دستاوردها و موفقیت‌های پی‌درپی شرکت که با تلاش مدیریت و کارکنان و استقرار سیستم‌های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی به دست آمده به‌طور مستمر ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات را به دنبال داشته است.

وی تأمین حداکثری نیاز خودروسازان داخلی و حضور مستمر و مقتدر در بازارهای جهانی را از اهداف استراتژیک شرکت ورق خودرو اعلام و اظهار کرد: به همین منظور رعایت الزامات خاص موردنظر مشتری و استانداردهای مدیریت کیفیت ازجمله IATF16949:2016 همواره سرلوحۀ تیم مدیریتی شرکت ورق خودرو بوده است.

گفتنی است در جلسۀ اختتامیه این ممیزی محمدرضا برزیده، سرممیز شرکت DQS، ضمن ابراز خرسندی از روند روبه‌رشد شرکت ورق خودرو در سال‌های اخیر، بستر ایجادشده همراه با برنامه‌ریزی‌های مدون جهت تحقق تعالی سازمانی در این مجموعه را قابل‌تقدیر دانست.

 

   

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار