کرونا را مهار می‌کنیم تا لبخند رضایتمندی را بر چهره فرمانده مهربان‌مان بنشانیم
کد خبر: 1010247
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EoJ
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶
وزیر بهداشت در نامه‌ای به رهبر انقلاب:
وزیر بهداشت پس از سخنرانی رهبر انقلاب با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب آورده است: بی تردید دوباره برمی‌گردیم به روز‌هایی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پایید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربان‌مان لبخند رضایتمندی بنشانیم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: رهبر انقلاب روز گذشته طی دیدار تصویری نمایندگان مجلس شورای اسلامی راجع به بیماری کرونا فرمودند: «وقتی می‌بینم کسی ماسک نمی‌زند از آن پرستار و پزشک فداکار خجالت می‌کشم». پس از این اظهارات، وزیر بهداشت طی نامه‌ای به رهبر انقلاب از ایشان تشکر کرد و وعده داد بیماری کرونا یقیناً مهار خواهد شد.
متن نامه وزیر بهداشت به این شرح است:

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای
مقام معظم رهبری (مد­ظله العالی)
سلام علیکم

فراز اول فرمایشات حکیمانه‌تان که همچون پیش، مایه وفاق و همگرایی ملی بود پس از چند هفته تلاش شبانه‌روزی و نفسگیرمان در مدیریت بیماری کرونا به‌خصوص در استان‌های مرزی و پرمشکل کشور که به لطف پروردگار به مهار نسبی آن نیز انجامید بارانی لطیف بود بر تنهای رنجور و دل‌های داغدیده مان، اما آهنگ محزون صدای‌تان در فراز دوم که غمگینانه از افتادن آتش دوباره بیماری بر نیستان وجود هموطنان‌مان گفتید و سوز دل مهربان‌تان را از داغ فقدان عزیزان‌مان بر زبان جاری فرمودید وجودم را گداخت و نگاشتن سوز دل را تنها راه علاج این رنج جانگداز یافتم. اگر در دوره اول بیماری سربازان حضرتعالی به‌عنوان مدافعین سلامت در کنار دیگر عزیزان دستاوردی شگرف در اوج تحریم و تنگدستی نثار ملت شریف ایران کردند علاوه بر همه جانفشانی ها، همدلی‌ها و هم افزایی‌های مردم و کارگزاران نظام، حمایت‌های بزرگ منشانه رهبری مهربان و فرزانه بود که یقین دارم در تاریخ این سرزمین به‌عنوان برگ زرین بی بدیل، جاودانه به یادگار خواهد ماند.

اینجانب به‌عنوان سربازی کوچک که از روز‌های قبل از ورود بیماری به کشور خدمتگزار بوده‌ام و یاد هر روزش را در دفتر خاطراتم می‌نگارم، گرانبها‌ترین اوراق این نگارش را سرشار از ردپای کلام، عمل و محبت حضرتعالی می‌بینم و امروز که پس از آن همه بردباری و حمایت، به‌جای شادمانی و رضایت، اندوه در آهنگ صدای‌تان می‌شنوم، برایم بسیار، بسیار غم انگیز است.

قبل از این موج جدید بلاخیز پیش‌بینی ایام را به‌دلیل غفلت‌های ساده انگارانه به محضرتان تقدیم کرده بودم دلم نمی‌خواست آنچه می‌دیدم، تحقق یابد. دلم می‌خواست در عالم پیش‌بینی و رؤیا بماند، همچون انسانی که خوابی تلخ می‌بیند و در عالم بیداری خوشحال می‌شود که خواب بود، ولی متأسفانه به حقیقت پیوست. اما بگویم عزیز دل، هنوز دیر نشده است، تا خدا هست که یاری‌مان کند، شما هستید که نصیحت و دعای‌مان کنید، مردمی هستند که حرف‌های‌مان را بشنوند و همراهی‌مان کنند، قوای سه‌گانه‌ای هستند که دست در دست هم حمایت‌مان کنند، نیرو‌های مسلح، سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرینی هستند که دست‌مان را بگیرند، جوانان و دانشگاهیان فرهیخته‌ای هستند که در راه پیشگیری و درمان، معجزه خلق کنند. مدافعین عاشق سلامتی هستند که مهر بورزند و خسته نشوند، مادران و پدران شهدایی هستند که دعای نیمه شبان‌شان عطر دل انگیز کاروان‌مان باشد هراسی از هجمه بیماری نداریم و یقین داریم که مهارش می‌کنیم و بی‌تردید دوباره بر می‌گردیم به روز‌هایی که مردم عزیز کشورمان با سلامتی و شادمانی در کنار هم زندگی کنند و دیری نخواهد پایید تا بر چهره نازنین فرمانده مهربان‌مان لبخند رضایتمندی بنشانیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار