افزایش سرمایه اجتماعی تنها با خدمت بی منت میسر است
کد خبر: 1007744
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E9w
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
رئیس دادگستری اسلامشهر:
رضا کمیلی مقدم گفت: افزایش سرمایه اجتماعی به وسیله جلب اعتماد عمومی مردم، جز با خدمت بی منت و بی شائبه و متداوم امکان پذیر نیست.
بهاره عشقی صابر

 

 رضا کمیلی مقدم رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر در نخستین نشست شورای اداری سال جاری که در محل فرمانداری اسلامشهر و باحضور مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان برگزارشد، طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، اظهار داشت:  عملکرد دستگاه قضایی شهرستان کاملاً با عملکرد مجموعه سیاسی، فرهنگی، نظامی و انتظامی شهرستان مشترک است.

وی بیان کرد: یکی از رسالت‌های اصلی دستگاه قضایی، تامین امنیت و احقاق حق است که بدون هم افزایی و تعامل و همفکری اعضای شورای تامین، این هدف محقق نخواهد شد.

کمیلی مقدم ضمن تشریح عملکرد حوزه قضا در شهرستان اسلامشهر ، در راستای رسیدگی به حق ارباب رجوع، گفت: حجم خدمات حوزه قضایی اسلامشهر از چند استان کشور بیشتر است ،لیکن در زمینه نیروی انسانی با کمبود روبرو هستیم .

رئیس دادگستری اسلامشهر تصریح کرد: با کمک سایر مجموعه های شهرستان اسلامشهر از جمله نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و دستگاههای اجرایی از ساخت و ساز غیر مجاز جلوگیری کرده و حقوق بیت المال حفظ شده است.

وی افزود: افزایش سرمایه اجتماعی به وسیله جلب اعتماد عمومی مردم جز با خدمت بی منت و بی شائبه و متداوم امکان پذیر نیست.

کمیلی مقدم بیان کرد : پاسخگویی به ارباب رجوع برای افزایش سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران توسط ما مسئولین باید به بهترین کیفیت و در بالاترین سطح انجام شود .

رئیس دادگستری شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه هیچ رسالتی مهمتر از جلب رضایت عمومی نداریم ،خاطر نشان کرد: در مجموعه حوزه قضایی اسلامشهر و مناطق تابعه سعی کردیم که ارباب رجوع با رضایت کامل دادگستری را ترک کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار