ایجاد درآمد پایدار برای زندانیان اولویت انجمن حمایت باشد
کد خبر: 1007046
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dyg
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: برنامه‌ریزی برای ایجاد درآمد پایدار و اشتغالزایی و حرفه‌آموزی برای زندانیان باید در اولویت انجمن حمایت از زندانیان مراغه قرار گیرد.

حمید شکری  در جلسه انتخاب بازرسان جدید انجمن حمایت از زندانیان مراغه اظهار داشت: مراغه یکی از شهرستان های با پتانسیل بالا در زمینه فعالیت سازمان های مردم نهاد است که نمونه آن را در دوران کرونا شاهد بوده و هستیم.
وی افزود: انجمن حمایت از زندانیان مراغه در طول سال ها فعالیت خود اقدامات خوبی انجام داده و در این راستا تداوم ارتباط با خیران و استفاده بیشتر از ظرفیت آن ها بسیار ضروری و مهم است.
وی به ارایه خدمات به زندانیان شهرستان های همجوار اشاره کرد و گفت: تشکیل نمایندگی و استفاده از ظرفیت خیران دیگر شهرستان های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان مراغه می تواند در رفع برخی از کاستی ها تاثیر گذار باشد.


دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این جلسه اقدامات انجمن حمایت از زندانیان مراغه را در سطح کشور بی نظیر عنوان کرد و گفت: همراهی مردم و خیران و اعضای هیات مدیره در این این انجمن ستودنی و قابل تقدیر است.
نادر نمی گفت: در حال حاضر قسمتی از درآمد انجمن توسط خیران و کمک های مردمی و قسمتی توسط خود انجمن و فعالیت های درآمدزایی تامین می شود.
وی افزود: داشتن درآمد پایدار در اولویت هیات مدیره انجمن قرار دارد و در این راستا در آینده نزدیک طرح های خوبی آغاز خواهد شد.
وی گفت: خدمات پس از اتمام زندان، حمایت از خانواده های زندانیان، توزیع بسته های معیشتی، اهدای جهیزیه و کمک هزینه های درمانی و تحصیلی به خانواده ها و خود زندانیان از جمله مواردی است که از سوی انجمن حمایت از زندانیان مراغه انجام می شود.

برچسب ها: شهرستان ، مراغه ، انجمن
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار