پایانه مرزی بازرگان بیشترین تردد مسافر را به خود اختصاص داد
کد خبر: 1005383
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DXr
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
در دو ماه اول سالجاری؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌ غربی گفت: بیشترین تردد مسافر در دو ماه اول سال‌جاری مربوط به ورود ۴۸۶۰ مسافر ایرانی از پایانه مرزی بازرگان بوده است.

ارسلان شکری اظهار داشت: در راستای اقدامات پیشگیرانه جلوگیری از بیماری کرونا تردد مسافر در پایانه‌های مرزی استان در دو ماه اول سال جاری نزدیک به ۹۹ درصد کاهش داشته است.

وی اظهار داشت: تمام پروتکل‌های بهداشتی از طرف کشور جمهوری اسلامی ایران مانند نصب گیت‌های ضدعفونی ورودی و خروجی در پایانه‌های مرزی استکانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را نقطه عطف و آغاز پتانسیل‌های فرهنگیان انجام و موارد بهداشتی رعایت می‌شود و تا اطلاع ثانوی تردد در پایانه‌های مرزی استان بصورت کاملا محدود انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان ‌غربی گفت: بیشترین تردد مسافر در دو ماه اول سال‌جاری مربوط به ورود ۴۸۶۰ مسافر ایرانی از پایانه مرزی بازرگان بوده است.

وی افزود: در صورت تصمیم مقامات عالی رتبه دو کشور ایران و ترکیه برای بازگشایی کامل و تردد در پایانه‌های مرزی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی آمادگی لازم دارد تا با همکاری نهادهای بهداشتی و درمانی استان نسبت به تردد مسافرین و کامیونها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام نماید.

شکری با اشاره به اینکه تمامی ۱۵ اداره، ۲ نمایندگی و ۱۷ پایانه مسافری استان، ۲۰ مجتمع بین راهی و ۳۲ راهدارخانه استان همه روزه ضدعفونی می‌شوند، تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان بسته‌های غذایی از پایانه‌های مسافری حذف و بسته‌های بهداشتی در بین مسافران توزیع شده و همچنین تب سنجی در تمامی پایانه‌ها انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچیک از پایانه‌های مرزی استان تعطیل نبوده و صادرات انجام می‌شود، افزود: در مدت زمان شیوع کرونا حمل نهاده‌های اساسی توسط ۲۵ هزار راننده با ۱۷ هزار کامیون بار، در مرزهای استان ثبت شده که رشد ۹ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل خود نشان می‌دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی