جبهه رسانه ای انقلاب و سربازگیری برای نظام
کد خبر: 1005061
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DSf
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
انقلاب و جبهه انقلاب یعنی همه ایران؛
مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: انقلاب و جبهه انقلاب یعنی همه ایران ، یعنی گستره ای فراتر از جغرافیا، یعنی جبهه مقاومت. یعنی جبهه حق خواهی جهانی است.

عباس محمدیان، مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی در یادداشتی از انقلاب و اهداف آن گفت: تنگ چشمانند آنان که این گستره را به اندازه خط فکری خود باریک می بینند و به اندازه فهم خود کوتاه می نگرند و به اندازه جناح خود کم تعداد می شمارند.

وی با اشاره به انقلاب یک پهنه گسترده طراحی می کند که کوچک کردنش، را می توان اقدامی ضد انقلابی دانست، بیان کرد: جبهه رسانه ای انقلاب هم تعریفی تراز با اهداف انقلاب دارد،باید همه گیر و با گستره وسیع و با شاخص های کلان انقلاب تعیین مسیر کند نه این که راه را به کوچه های بن بست جناحی بکشاند.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی عنوان کرد: از کوچه بن بست راهی به رستگاری نمی توان گشود که خود هم در این گرفتاری به هزار علت مبتلا می شودو بخوانیم سرنوشت آنانی که تند می گفتند و دیگران را به زبان نفی و ترد از میدان به در می کردند و امروز چگونه از سوی دیگر بام افتاده اندوجبهه رسانه ای انقلاب باید مدافع حدود و ثغور انقلاب باشد و هر روز با جذب حد اکثری، سربازان این جبهه را زیاد کند و حتی از لشکر دشمن هم یارگیری کند نه این که فضا را چنان نابخردانه تنگ بگیرد که سربازان خودش هم بیرون بمانند و شکار دشمن شوند.

وی گفت: این باور ماست و همه تلاش خود را هم می کنیم که فراتر از جناح ها و خط ها، فراتر از عنوان ها، بستر را برای رشد گفتمان انقلاب اسلامی، فراهم کنیم و تا جایی که می توانیم چتر انقلاب را گسترده تعریف کنیم و از ظرفیت همه باورمندان انقلاب و ولایت برای مرزبانی از حدود و ثغور انقلاب و برای توسعه امنیت کشور بهره گیریم.

محمدیان با اشاره به ماجرای اعتراضات به اغتشاش کشیده شده را از سال 1396 تا امروز اگر کسی منصفانه رصد کند، تصریح کرد: به این تحلیل خواهد که جبهه رسانه ای انقلاب در خراسان رضوی به عنوان پیشانی و حتی پیشران مواجهه منطقی با ماجراها مطرح است و نتیجه این شده است که برخلاف گذشته، این دیار با کمترین هزینه ممکن از موج های بلند عبور کرده است.

وی افزود: قطعا نقش آفرینی جبهه رسانه ای انقلاب در این میان احترام برانگیز است به گونه ای که تجربه عملی ما در کشور دارد، تکثیر می شودو مشخصا تشکیل قرارگاه رسانه ای با حضور همه رسانه های اثرگذار و جریان ساز، باعث هم افزایی بسیار سازنده ای در این زمینه شده است و همه چنان پای کار آمده اند که تعطیلی را هم برخود حرام کرده اند و به جرات می توان دید و گفت که تقویم فعالیت رسانه ای در جبهه انقلاب، هیچ تعطیلیی ندارد.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی ادامه داد: نمونه نزدیک به این همدلی ، همین مواسات ملی و ماجرای کروناست که رسانه نگاران با همه وجود پای کار آمدندو مصداق قبل تر آن ماجرای شهید سلیمانی و چهره سازی واقعی از سردار قاآنی و افزایش اعتماد عمومی و همبستگی ملی بود که قطعا بازدارنده ترین نیرو در برابر بدخواهی دشمنان است.

وی گفت: ما در جبهه رسانه ای انقلاب، در استان، مدل موفقی از هم افزایی فرزندان رسانه ای انقلاب، به دست داده ایم که می تواند ظرفیت های مغفول مانده را نیز فعال کند و مولفه های قدرت انقلاب را شماره ای افزون کند و این قطعا به نفع انقلاب و قطعا هزار بار بهتر از این است که همه را بتارانیم تا فضا فقط در اختیار گروهی خود انقلابی پندار باشد که هر کس غیر خود را نه غیر انقلابی که ضد انقلاب می دانند و می خواهند از جبهه انقلاب بیرون کنند.

محمدیان خاطرنشان کرد: قصد فهرست کردن طرح ها و برنامه ها را نداریم کارکرد این جبهه در استان به این نتیجه گره خورده است که کمترین مشکلی در حوزه رسانه نیست و زاویه ای با اهداف انقلاب از قلم های اهل رسانه ایجاد نمی شود و  همه خود را با آرمان ها و اهداف عالیه و کلان انقلاب تراز می کنند و با قرائت خود به عمل درمی آورند و این دستاوردی احترام برانگیز است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار