یک هزار واحد مسکونی سهم فرهنگیان مرکزی از طرح ملی مسکن است
کد خبر: 1001921
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ce1
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک
مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک گفت: یک هزار واحد مسکونی سهمیه فرهنگیان از طرح ملی اقدام مسکن در استان مرکزی است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک گفت: یک هزار واحد مسکونی سهمیه فرهنگیان از طرح ملی اقدام مسکن در استان مرکزی است.

محمود مرادی مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک افزود: این سهمیه در شهرهای جدید مهاجران و امیرکبیر به تعداد هرکدام ۵۰۰ واحد پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام برای مسکن فرهنگیان توسط آموزش و پرورش استان انجام می‌شود که با داشتن شرایط قانونی متقاضیان به شرکت عمران شهر امیرکبیر معرفی می شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک گفت: اکنون زمین برای انجام تعهد شرکت در ۲ شهر جدید استان درحال آماده سازی است تا در قالب قرارداد مشارکتی در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد.

مرادی افزود: شرکت عمران شهرک امیرکبیر در حال آماده سازی زمین شامل زیرسازی، جدول کشی، تامین تاسیسات برق و آب است که آماده سازی زمین حدود یک سال زمان نیاز دارد.

وی اظهار داشت: زمین واگذاری به آموزش و پرورش در قالب شرکت تعاونی انجام و تعهد ساخت ارایه خواهد شد و قیمت زمین به صورت اقساط بلندمدت از متقاضیان دریافت می‌شود. 

مدیرعامل شرکت عمران شهر امیرکبیر اراک گفت: ۴۰۰ هزار مسکن در طرح اقدام ملی در کشور ساخته خواهد شد که از این تعداد ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید است که از این تعداد ۱۲ هزار واحد سهمیه استان مرکزی است و از این تعداد یک هزار واحد برای فرهنگیان استان پیش بینی شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار