عکس - ورزشی
ورزشی
به مناسبت روز خبرنگار، مسابقات پینگ پنگ جام رسانه با حضور جمعی از خبرنگاران در مجموعه ورزشی شیرودی برگزار گردید که در پایان خبرنگاران روزنامه جوان به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.
یکصد و پانزده نفر از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی به همراه اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضاء مجمع صبح روز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. علیرضا دبیر با کسب اکثریت آرا برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی جانشین رسول خادم شد.
تیم‌های ملی و امید فوتبال کشورمان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (دوشنبه)، در چارچوب دیداری دوستانه و در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک-یک به پایان رسید.
مجمع انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری صبح یکشنبه در آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در نهایت علی مرادی با ۲۲ رأی در سمت رئیس فدراسیون باقی ماند.
صبح امروز چهارمین هفته تمرین تیم ملی بسکتبال ایران برای آماده سازی جهت حضور در بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ چین به میزبانی خانه بسکتبال و زیر نظر مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی و با حضور رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال برگزار شد.
اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران با حضور هواداران و خبرنگاران عصر امروز شنبه ۱۵ تیر زیر نظر گابریل کالدرون سرمربی جدید این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
نشست خبری مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز ۱۹ خرداد ۹۸ در آکادمی فوتبال ایران برگزار شد.
اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با سرمربي‌گري مارک ویلموتس عصر امروز ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ در کمپ تیم‌ ملی برگزار شد.