اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با سرمربي‌گري مارک ویلموتس عصر امروز ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ در کمپ تیم‌ ملی برگزار شد.
مراسم معارفه و نشست خبری مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران ظهر چهارشنبه ۸ خرداد۱۳۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.
آخرین تمرین ملی پوشان والیبال ایران پیش از اعزام به چین و حضور در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ عصر شنبه چهارم خرداد، زیر نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش، سید رضا صالحی‌ امیری رئیس کمیته ملی المپیک و محمدرضا داورزنی معاون وزارت ورزش برگزار شد.
دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر، شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ به طور همزمان در شهرهای مختلف برگزار شد و دیدار تیم های پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز در پایان با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان از هفته ۳۱ لیگ برتر فوتبال ایران، عصز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در یک بازی پرحاشیه در ورزشگاه آزادی به نتیجه بدون گل دست یافتند.
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران برای حضور در دومین دوره رقابت های لیگ ملت ها سه شنبه با حضور اصحاب رسانه تمرینات خود را پیگیری کردند. ملی پوشان والیبال ابتدا پس از گرم کردن به تمرینات توپی، جهشی و پرشی پرداختند. سپس ایگور کولاکوویچ بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و نفرات به مرور تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند. نخستین تمرین تیم ملی برای حضور در لیگ ملت ها بیشتر با حضور بازیکنان جوان و در غیاب لژیونرها برگزار شد. طبق گفته ایگور بازیکنان لژیونر از هفته آینده به تمرینات اضافه خواهند شد.
تیم‌های فوتبال استقلال ایران و العین امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در نخستین دیدار گروه D لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. در این نیمه مارات بیکمائف در دقیقه ۵ برای پاختاکور و ماریو بودیمیر در دقیقه ۲۵ برای پرسپولیس گلزنی کردند.
آخرین روز مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر، انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، عصر دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در سالن ایرانیان فدراسیون وزنه برداری برگزار گردید. در جریان این رقابت‌ها کیانوش رستمی با رکورد ١٧٢ کیلوگرم در یک ضرب و ۲۲۰ کیلوگرم در دو ضرب علاوه بر کسب مدال طلای هر دو حرکت، مدال طلای مجموع این رقابت‌ها را نیز به خود اختصاص داد و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد.
۴