دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان عصر روز پنج شنبه چهارم مهر 1398 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد كه تیم سپاهان موفق شد پرسپولیس را با نتيجه 2 بر يك شکست دهد.
نودمین« شهرآورد» پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس تهران، از ساعت ۱۶ يکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم فوتبال پرسپولیس تهران به پایان رسید. تک گل این مسابقه را « مهدی عبدی » به ثمر رساند.
تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت های قهرمانی آسیا عصر شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف استرالیا رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران تمام شد. به این ترتیب تیم ملی والیبال ایران توانست برای سومین بار روی سکوی قهرمانی آسیا قرار بگیرد و استرالیا دوم شد.
رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا
تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی مردان آسیا عصر جمعه 29 شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف کره جنوبی رفت که این مسابقه در پایان بانتیجه ۳ بر یک به سود ایران خاتمه و ایران به دیدار فینال این مسابقات راه پیدا کرد.
رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در دور دوم رقابت های قهرمانی مردان آسیا عصرسه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف چین رفت که این مسابقه در پایان بانتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا
تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی مردان آسیا عصر یکشنبه 24شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف استرالیا رفت که این مسابقه در پایان بانتیجه ۳ بر یک به سود استرالیا خاتمه پیدا کرد.
رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی مردان آسیا عصر شنبه 23شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف قطر رفت که این مسابقه در پایان بانتیجه ۳ بر صفر به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی مردان آسیا عصرجمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف سریلانکا رفت که این مسابقه در پایان بانتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با هنگ کنگ عصر يکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال زیر نظر مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال برگزار شد.
مراسم معرفی برترین‌های فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی ایران عصر شنبه ۲ شهریور۱۳۹۸ با حضور مربیان و بازیکنان ، نامزدهای بخش‌های مختلف و مسئولان ورزش و فوتبال کشور در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
۲