برگزاری بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزو‌ها
کد خبر: 996913
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BLF
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
بنا بر اعلام کمیته ملی پارالمپیک آسیا، چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با نام «اتحاد قلبها، درخشش آرزوها» برگزار می‌شود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: شعار «اتحاد قلب‌ها، درخشش آرزوها» که برای دوره پیش روی بازی‌های پاراآسیایی انتخاب شده در واقع آیینه‌ای از پیام اصلی بازی‌های آسیایی، یعنی «تعامل قلب‌ها برای آینده» است.

درلوگوی این بازی‌های نیز از نماد یک ورزشکار ویلچری که حرکتی روبه جلو دارد، استفاده شده و این حرکت روبه جلو با استفاده از ۱۰ خط نیمه منحنی با رنگ‌هایی از طیف قرمز تا بنفش که در انتها به رنگ زرد ختم می‌شود، نمایش داده شده و رو به دوردست در امتداد است.

این شکل، نمادی از جزر و مد رودخانه کیانتانگ که از میان شهر هانگژو می‌گذرد، است و حرکت روبه جلو ورزشکار ترسیم شده در لوگو، نشان از تحرک، انرژی و آرزو‌های اوست.سایر اجزای لوگو نیز نمادی از جنب و جوش ورزشکاران پارالمپیکی است که با پشتکار، خود را به چالش می‌کشند و در قسمت پایین نیز محل و تاریخ برگزاری این بازی‌ها درج شده و در مجموع، شمایل این نماد در راستای بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ طراحی شده است.

معاون دبیر کل کمیته برگزاری و نایب رئیس شهرداری هانگژو نیز در خصوص این نماد گفته است: نماد بازی‌های پاراآسیایی هانگژو نشانی از طلوع خورشید، هماهنگی، پیشرفت و تعامل است که همگی آن‌ها از ارزش‌های این بازی‌ها به شمار می‌روند.

مجید راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا نیز اظهار داشت: در حالی که هنوز دوسال به برگزاری این بازی‌ها باقی مانده، به کمیته برگزاری به خاطر انتخاب و انتشار نماد و شعار بازی‌ها تبریک می‌گویم، استفاده این نماد و شعار همراه با هم، حس تحرک و روحیه مثبت این بازی‌ها را به تصویر کشیده و به آن‌ها افتخار می‌کنیم.

چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی به میزبانی هانگژو از ۹ تا ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۲ (۱۷ الی ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۱) با شرکت نزدیک به سه هزار ورزشکار و در ۲۲ رشته ورزشی برگزار خواهد شد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار