ترامپ بداند تحریم ها بر علیه ایران شکست خورده است
کد خبر: 990377
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049dp
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
وزیر اطلاعات:
حجت الاسلام علوی با اشاره به اینکه امروزجمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد، گفت: ترام بداند معامله قرن و توطئه تحریم حداکثری بی نتیجه و شکست خورده است.
ابراهیم بهروج

حجت الاسلام علوی با اشاره به اینکه امروزجمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد، گفت: ترام بداند معامله قرن و توطئه تحریم حداکثری بی نتیجه و شکست خورده است.

حجت الاسلام« سید محمود علوی»در سخنرانی مراسم راهپیمایی در خرم آباد، افزود: در سایه فضل الهی و پشتوانه مردمی و رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

وزیراطلاعات اظهار داشت: توطئه های دشمنان در سایه اراده الهی، رهبری فرزانه و آگاه و بصیرت مردم بی نتیجه و شکست خورده است.

وی با بیان اینکه مقاومت اسلامی طرح معامله قرن را قبل از تولد دچار سقط جنین کرده و به درک فرستاده است، خاطرنشان کرد: ترامپ بداند نتیجه ای از معامله قرن و توطئه تحریم حداکثری به دست نمی آرود.

حجت الاسلام علوی خاطرنشان کرد: فرزندان حزب الله در لبنان ، فلسطین، سوریه ،عراق یمن و جاجای دیگر دنیای اسلام، با اراده جوشیده از قدرت نظام مقدس اسلامی در برابر دشمن در جبهه مقاومت می رزمند و حماسه می آفرینند.

وی با بیان اینکه امروز در اوج عزت اقتدار هستیم، خاطرنشان کرد: حمله مشوکی به پایگاه عین الاسد آمریکا جلوه ای از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام علوی با اشاره به خسارت های گسترده جانی و مالی در پیاگاه عین الاسد آمریکا، گفت: بعد از جنگ جهانی دوم هیچ قدرتی به خود اجازه نداده بود که پایگاه آمکریکایی ها را مورد هدف قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه در طول زمان های گذشته و در تعرض های نظامی همیشه آمریکا ضربه آخر زده بوده و دیگر کشور مجبور به سازش شده بودند، افزود: اولین بار است که ضربه آخر از جانب طرف دیگر به آمریکا وارد شده است.

وزیر اطلاعات بیان کرد: جمهوری اسلامی ضربه آخر را زد و سکوت آمریکایی ها، نشان دهنده اوج اقتدار، عزت و قدرت جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی اسوه ظلم ستیزی است، اظهار کرد: امروز ملت های دنیا به حرمت و کرامت به ملت ایران نگاه می کنند.

حجت السلام علوی بیان کرد: ملت سرافراز ایران اسلامی به رغم مشکلات تحریم ظالمانه، تسلیم دشمن نگردید و همچنان شعار می دهد که می جنگیم، میمیریم، ذلت نمی پذیریم.

وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت حفظ و حدت و همدلی، خاطرنشان کرد: اگر قوی باشیم دشمن نمی تواند با چشم بد به ما نگاه کند و به ماتعرض کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار