انجام عملیات شستشوی مخازن ذخیره ای آب آشامیدنی
کد خبر: 985689
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048QD
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
مدیر آبفای اسلامشهر خبر داد:
به منظور ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان شستشوی دو باب مخزن دراسلامشهر انجام وبه اتمام رسید.
محمدرضا عباسی

شفا نظر پورمدیر آبفای شهرستان اسلام شهر، اظهار داشت :به منظور ارتقاء کیفی آب آشامیدنی شهروندان شستشوی دو باب مخزن دراسلامشهر انجام وبه اتمام رسید.

نظر پور با تشریح اقدامات انجام شده ، افزود:براساس  دستورالعمل و برنامه سالیانه معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت در خصوص ارتقاء سطح کمّی و کیفی آب شرب شهروندان و مشترکین و بهسازی مخازن و تاسیسات اعم از برق و مکانیکال و همچنین ابنیه ومخازن ،شستشو و خارج سازی املاح و گندزدایی مخازن ذخیره ای منطقه در دستور کار قرار گرفته است .

وی با اشاره به اینکه بخشی از آب شرب شهروندان ازمنابع زیر زمینی و چاهها تامین می شود،بیان کرد : با توجه به جمع آوری آب آشامیدنی شهروندان درمخازن تعبیه شده و انجام عملیات توزیع پس از کلر زنی ، به لحاظ ماسه دهی اغلب چاه ها، ته نشینی املاح  باعث افت کیفی آب می گردد .

 نظرپورتاکید کرد:در راستای ارتقا آب شرب  شهروندان ،طبق برنامه ریزی صورت گرفته ،طی دی ماه جاری عملیات شستشوی مخزن باغ فیض و مخزن شهرک لاله به متراژ 20 هزار متر مکعب انجام  و پس از خارج سازی کامل ماسه و املاح ته نشین شده در کف این مخازن با استفاده از آب ژاول و کلر شستشوی مخازن مذکور انجام گردیده و مجدداً آبگیری و در مدار بهره برداری قرار گرفتند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی