تحلیل معاون وزیر از آینده بازار مسکن قیمت مسکن باید رو به نزول حرکت کند
کد خبر: 977729
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Lp
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه متقاضیان مسکن منتظر هستند قیمت مسکن به پایین‌ترین حد خود برسد تا بتواند اقدام به خرید کنند، گفت: بازار مسکن با این طرح‌هایی که در حال اجراست، باید رو به نزول قیمت حرکت کند و قیمت‌ها مناسب‌تر شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: محمود محمودزاده در گفتگو با خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که از آینده بازار مسکن چه تحلیلی دارید، گفت: بخش مسکن تابع بازار‌های دیگر است و بازار‌های دیگر تأثیر مستقیم و غیرمستقیمی بر بازار مسکن می‌گذارند، اما اگر به بازار مسکن منفرد نگاه شود بازار مسکن با این طرح‌هایی که در حال اجراست، باید رو به نزول قیمت حرکت کند و قیمت‌ها مناسب‌تر شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سؤال که ثبات قیمت‌ها باعث اقدام متقاضیان برای خرید مسکن خواهد شد، گفت: طبیعی است که متقاضیان مسکن منتظر هستند قیمت مسکن به پایین‌ترین حد خود برسد تا بتوانند اقدام به خرید مسکن کنند. به هر حال رشد قیمت مسکن ناشی از التهاب سایر بازار‌ها است.

محمودزاده در پاسخ به این سؤال که تولید مسکن نسبت به آن پیش‌بینی که طرح جامع مسکن در خصوص تولید مسکن انجام داده کمتر است، گفت: آن ۹۰۰ هزار مسکن را که قرار نیست فقط دولت بسازد، اما این طرح اقدام ملی مسکن که آغاز شده‌است با طرح‌های قبلی از لحاظ امکانات قابل مقایسه نیست.

وی ادامه داد: بازار مسکن و صنعت ساختمان که یک صنعت پیشرو است، اگر راه بیفتد روی اقتصاد و اشتغال کشور تأثیر مستقیم دارد، بنابراین تلاش ما رونق اقتصادی است که یکی از اهداف بزرگ طرح اقدام ملی مسکن که نفع آن برای مردم است، رونق اقتصادی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار