قیمت روز خودرو‌های داخلی شنبه ۶ مهر ۹۸
کد خبر: 970999
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044bH
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
بازار خودرو اول هفته را با ثبات قیمت آغاز کرده. طوری که امروز (شنبه ۶ مهر ۹۸) در بین محصولات ایران خودرو صرفا دنا پلاس کمی گران شده و در بین خودرو‌های سایپا، هیچ‌کدام تغییر قیمتی نسبت به هفته گذشته ندارند.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: امروز، شنبه ۶ مهر ۹۸ تیبا صندوق‌دار در بازار همچنان با قیمت ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که حدود پنج میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت تیبا ۲ در بازار و کارخانه به یک و نیم میلیون می‌رسد و این محصول در بازار مثل هفته گذشته با قیمت ۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر ساینا در بازار حدود دو میلیون ارزان‌تر از کارخانه خرید و فروش می‌شود. طوری که سایپا قیمت ساینا را حدود ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد و این محصول در بازار با قیمت ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز پراید امروز شنبه ششم مهر ۹۸

پراید بدون هیچ تغییری نسبت به پنجشنبه هفته پیش باقی مانده و سر جایش ایستاده. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار مثل هفته پیش ۴۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که حدود شش میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید سایپا ۱۳۱ هم حدود سه میلیون گران‌تر از نرخ مصوب و با قیمتی حدود ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پراید وانت این روز‌ها روی نرخ ۴۳ میلیون تومان ایستاده و سه میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۱۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۰,۹۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۴۸,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۳,۸۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸

امروز محصولات ایران خودرو وضعیتی مشابه خودرو‌های سایپا دارند و اغلب آن‌ها بدون تغییر نسبت به پنجشنبه هفته گذشته باقی مانده و با همان قیمت‌ها در بازار خرید و فروش می‌شوند. در این بین دنا پلاس تیپ ۱ به عنوان تنها مدل دنا که همچنان تولید و فروش ان توسط ایران خودرو ادامه دارد، در بازار یک میلیون تومان گران شده و تنها تغییر در بین محصولات سایپا و ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده است. از طرف دیگر دنا معمولی تیپ ۲ در بازار همچنان ۱۰۸ میلیون و دنا پلاس توربو همچنان ۱۶۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو ۴۰۵ امروز تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد. طوری که پژو ۴۰۵ GLX همچنان در بازار با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، یعنی حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. مدل دوگانه‌سوز این خودرو با اختلاف چهار میلیونی روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و در بازار حدود ۹ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX هم سرجایش متوقف شده و حدود ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس مثل روز‌های قبل سرجایش ایستاده و هیچ تغییری نکرده است. قیمت روز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان است و حدود ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم وضعیتی مشابه پژو پارس دارند و نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده و هر دو در بازار با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار با قیمت

سمند امروز مثل دیگر محصولات ایران خودرو با ثبات قیمت هفته را آغاز کرده است. طوری که سمند LX در بازار مثل پنجشنبه هفته پیش با قیمت ۷۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا پنج میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. از طرف دیگر سمند EF ۷ مثل پنجشنبه روی قیمت ۸۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ایستاده که حدود ۱۱ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. همچنین با وجود اینکه ایران خودرو قیمت رانا را ۶۷ میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما این محصول در بازار با قیمت ۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۰,۴۰۰,۰۰۰
۸۰,۴۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۰,۵۰۰,۰۰۰
۷۰,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۷۵,۸۰۰,۰۰۰
۷۵,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ششم مهر ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور تغییر چندانی نسبت به روز‌های قبل ندارد. جک J ۴ امروز همچنان با قیمت ۱۴۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت محصولات کرمان‌موتور در بازار کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. برای مثال کرمان موتور جک J ۴ را هشت میلیون تومان بالاتر از قیمت بازار و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این مورد عجیب درباره دیگر انواع جک هم صادق است. مثلا جک S ۳ در بازار مثل روز گذشته ۱۸۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و تقریبا ۲۶ میلیون تومان کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه در بین محصولات کرمان موتور، برای جک S ۵ به اوج خود می‌رسد. با اینکه کرمان موتور قیمت این محصول را ۳۰۱ میلیون تومان در نظر گرفته، با این وجود می‌توان با حدود ۴۰ میلیون تومان صرفه‌جویی، آن را با قیمت ۲۶۰ میلیون تومان در بازار خرید.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸

امروز قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو بعد از مدت‌ها تغییر کرده و اختلاف خیلی زیادی نسبت به گذشته پیدا کرده است. طوری که این روز‌ها MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار حدود هشت میلیون نسبت به گذشته گران شده و به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است. از طرف دیگر انواع دنده‌ای و اتوماتیک MVM X ۲۲ در بازار تقریبا ۱۰ میلیون تومان قیمت خود را بالا برده‌اند. طوری که MVM X ۲۲ دنده‌ای در بازار حدود ۱۵۲ میلیون تومان فروخته می‌شود و مدل اتوماتیک آن به ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین این روز‌ها MVM X ۳۳ با افزایش ۱۲ میلیونی نسبت به روز‌های گذشته، به ۲۱۵ میلیون تومان رسیده و نسان دهنده تغییرات قیمت شگفت‌آور در بازار خودرو است.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

منبع: فرارو

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار