لزوم بهره مندی از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها برای تحقق مردم سالاری دینی
کد خبر: 966241
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043MX
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
سردار سلیمانی عنوان کرد
رییس سازمان بسیج مستضعفین در آیین انعقاد تفاهم نامه مشرک با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهره مندی از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها برای تحقق مردم سالاری دینی تأکید کرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار غلامرضا سلیمانی؛ رییس سازمان بسیج مستضعفین در آیین انعقاد تفاهم نامه مشرک با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت:ما توانستیم پنجمین دهه انقلاب را با افتخار آغاز کنیم که بیانیه رهبری نیز در این رابطه بر حضور مردم و سازمان یافته جوانان برای پیشرفت نظام و انقلاب تاکید داشتند.
وی افزود:چهل سال عمر پر برکت انقلاب کارنامه‌های درخشانی دارد و در این بین باید به کم و کاستی‌هایی نیز توجه می‌کنیم بر همین اساس باید از ظرفیت‌های مردمی بیشتر استفاده شود.
سردار سلیمانی عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی عصاره مردم است و اگر سازمان بسیج در کنار مجلس قرار بگیرد می‌توان سرعت تحقق برنامه‌ها را افزایش دهد.
وی تصریح کرد:در درون کشور ۸۰ میلیون نفر عضو بسیج هستند و از نظر ما هرکس به دنبال موفقیت روز افزون کشور و میهن است در قالب تفکر بسیجی قرار دارد.
در این بین سازمان بسیج هم تلاش دارد برنامه‌های نظام به واسطه سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها تسریع بخشد.
رییس سازمان بسیج عنوان کرد:این همکاری با مجلس را به فال نیک می‌گیریم تا با سایر سازمان‌های کشور نیز وارد همکاری شویم. بسیج در همکاری با سایر دستگاه‌های کشور از جمله قوه قضاییه در پیش گیری از جرایم و فساد‌های اقتصادی می‌تواند کمک کند. در واقع سازمان بسبج در عرض دستگاهی قرار نمی‌گیرد و طول ماموریت‌های آن‌ها عمل می‌کند.
وی افزود:ما در استان‌ها از مجمع بسیج استانی بهره‌مند هستیم که یک پارلمان مردمی محسوب می‌شود و با فعال کردن کارگروه‌های تخصصی راهکار‌های مفید را ارائه می‌کنند.
همچنین امروز این امکان در سازمان بسیج وجود دارد که با روش‌های فناوری رسانه می‌توان با دورترین ارکان بسیج دراقصی نقاط کشور ارتباط برقرار کرد. بر همین اساس شبکه شبا از دستاورد‌های فناوری رسانه‌ای است که سازمان بسیج از آن بهره‌مند شده است.
سردار سلیمانی خاطرنشان کرد:از نگاه خوب رییس مجلس و همه نمایندگان در تعامل و پشتیبانی بسیج سنگ تمام می‌گذارند تشکر می‌کنم. امیدوارم در سایه‌ی این همکاری‌ها برای مردم عزیز و انقلاب اسلامی در پنجمین دهه انقلاب گام‌های مستحکم‌تر برداریم.
وی تصریح کرد:ما خودمان در بسیج هر برنامه‌ای که به صورت مردمی برگزار می‌شود کیفیت آن برنامه‌ها اعجازبرانگیز می‌شود و مردم به زیبایی اهداف و ماموریت‌ها را محقق می‌کنند.
رییس سازمان بسیج عنوان کرد:در بحث محرومیت زدایی نیز مشارکت مردمی ضامن اتفاقات بزرگ شد. بر همین اساس هر دستگاهی برای موفقیت باید از مشارکت‌های مردمی خارج از تشریفات بهره‌مند باشد.
در مناطق سیل زده ۱۱ هزار و پانصد مسکن ترمیم و ساخته شد که در تحقق آن شاهد مشرک معجزه آسای مردم بودیم؛ لذا انعقاد تفاهم با مجلس می‌تواند در رابطه‌ی بهره مندی از ظرفیت‌های مردمی نقش بسزایی داشته باشد.
برچسب ها: سردار سلیمانی ، بسیج
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار