اتمام مرمت ۸۸ درصد واحد‌های سیل‌زده گلستان
کد خبر: 964521
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042un
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۱
سرويس ايران جوان آنلاين: عملیات مرمت ۸ هزار و ۳۹۴ واحد خسارت دیده از سیل یعنی معادل ۸۸ درصد واحد‌های نیازمند تعمیرات در گلستان به اتمام رسید.
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۱۳ هزار و ۸۰۲ واحد خسارت دیده از سیل گلستان نیازمند تعمیر بود که تاکنون عملیات مرمت ۸ هزار و ۳۹۴ واحد معادل ۸۸ درصد آن به پایان رسیده است.
محمدتقی زمانی‌نژاد افزود: سیل، رانش و طوفان اخیر گلستان به ۲۱ هزار و ۱۰۲ واحد مسکونی آسیب زد که از این تعداد ۷ هزار و ۳۰۰ واحد نیازمند احداث مجدد هستند. وی افزود: ۷ هزار و ۳۱۲ واحد شهری که شامل هزار و ۴۴۶ واحد احداثی و ۵ هزار و ۸۷۵ تعمیری است در این حوادث دچار خسارت شدند. زمانی‌نژاد گفت: تعداد واحد‌های آسیب‌دیده روستایی هم ۱۳ هزار و ۷۸۱ واحد بوده که از این تعداد ۵ هزار و ۸۵۴ واحد احداثی و ۷ هزار و ۹۲۷ واحد تعمیری است. وی بیان کرد: تاکنون ۲۰ هزار و ۵۶ فقره پرونده به بانک معرفی شده که از این تعداد ۱۳ هزار و ۲۹۴ نفر موفق به عقد قرارداد شده‌اند. زمانی‌نژاد اضافه کرد: تاکنون ۴۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به ۹ هزار و ۳۲۷ مالک واحد خسارت دیده پرداخت شده است. وی در خصوص واحد‌های تعمیری گفت: ۱۳ هزار و ۸۰۲ واحد نیازمند تعمیر هستند که تاکنون تعمیرات ۹ هزار و ۵۷۱ واحد مسکونی آغاز و از این تعداد ۸ هزار و ۳۹۴ واحد معادل ۸۸ درصد به پایان رسیده است. زمانی‌نژاد اظهار کرد: تاکنون ۲ هزار و ۵ واحد آواربرداری، ۳ هزار و ۴۷۲ واحد پی‌کنی، هزار و ۹۰۴ واحد در مرحله اجرای فونداسیون، ۸۳۳ واحد در مرحله اجرای اسکلت، ۱۸۱ واحد در مرحله اجرای سقف و ۹۴ واحد در مرحله دیوارچینی و اتمام عملیات ساختمانی قرار دارند.
برچسب ها: خسارات سیل
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار