قتل شبانه پسر جوان در تهران به خاطر متلک
کد خبر: 951357
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zUT
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
در حال پرسه‌زنی با موتور در شهرک ولیعصر بودیم که مقتول به ما متلکپرانی کرد؛ وقتی توقف کردیم تا علت متلکپرانی را سوال کنیم، ناگهان او با مشت ضرب‌های به صورت علیرضا زد که همین موضوع باعث آغاز درگیری شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب جنایت در شهرک ولیعصر خبر داد و گفت: این دو جوان چندی پیش، طی یک درگیری خیابانی جوان دیگری را با ضربه چاقو به قتل رسانده بودند.

ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۳ جمعه ۲۳ فروردین وقوع یک درگیری منجر به جنایت به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر اعلام شد؛ با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد. در تحقیقات اولیه از شاهدان صحنه درگیری مشخص شد مقتول به نام مرتضی (۲۰ ساله) با دو سرنشین یک موتورسیکلت درگیر شده و یکی از سرنشینان موتورسیکلت با چاقو ضرب‌های به مقتول زده و پس از آن از محل متواری شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی هویت دو تن از جوانان ساکن شهرک ولیعصر به نام‌های علیرضا (۲۱ ساله) و محسن (۲۲ ساله) به عنوان سرنشینان موتورسیکلت متواری شده از صحنه درگیری، اطلاع پیدا کردند که آن‌ها پیش از این نیز دارای سابقه نزاع و درگیری و همچنین موادمخدر هستند که بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتشان نیز متواری شده بودند.

اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا نهایتا مخفیگاه آن‌ها در یک کارگاه رویهکوبی مبل در منطقه علیآباد قاجار شناسایی شد و سرانجام در ساعت ۲ بامداد امروز یکشنبه هر دو نفر داخل کارگاه رویهکوبی مبل دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

علیرضا و محسن در اعترافات خود عنوان داشتند: در حال پرسهزنی با موتور در شهرک ولیعصر بودیم که مقتول به ما متلکپرانی کرد؛ وقتی توقف کردیم تا علت متلکپرانی را سوال کنیم، ناگهان او با مشت ضرب‌های به صورت علیرضا زد که همین موضوع باعث آغاز درگیری شد.

محسن با اعتراف به ارتکاب جنایت به کاراگاهان گفت:: آن شب من راننده موتور بودم و علیرضا ترک موتور نشسته بود؛ زمانیکه مقتول به صورت علیرضا ضربه زد، من نیز با چاقوی همراه خود ضربه‌ای به سمت گردن مقتول پرتاب کردم که چاقو به گردن او اصابت کرد و همانجا روی زمین افتاد؛ به شدت ترسیده بودم؛ با موتور به سرعت از محل فرار کردم. پیش از این مدتی به عنوان کارگر رویهکوبی مبل در یک کارگاه کار میکردم؛ به علیرضا پیشنهاد دادم مدتی به عنوان کارگر در کارگاه رویهکوبی مخفی شویم، اما پلیس محل کارگاه رویهکوبی مبل را شناسایی کرده و هر دو نفرمان دستگیر شدیم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح هر دو متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهمین برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویزه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
منبع: تسنيم
برچسب ها: قتل ، جنایت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار