ما هرجا مواضع خود را ضعیف نشان دادیم، ضربه خوردیم
کد خبر: 948004
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ycO
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران:
سردار حسن حسن زاده گفت:یکی از تجربیاتی که در طول این چهل سال بدست آوردیم این است که، ما هرجا درمواضع خود را ضعف نشان دادیم، از همان جا ضربه خوردیم.
محمدرضا عباسی

 سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا  استان تهراندرهمایش گردهمایی ایثارگران و رزمندگان شهر چهاردانگه ، که در مسجد جامع احمدیه برگزار شد ، اظهارکرد: یکی از تجربیاتی که در طول این چهل سال بدست آوردیم این بود که نبایدمرعوب دشمن بشویم ،ما هرجا مواضع خود را ضعیف نشان دادیم از همان جا ضربه خوردیم.

سردار حسن زاده  با بیان اینکه بیست و چهار سال پیش  مقام معظم رهبری دستور مقاوم سازی اقتصاد کشور را دادند و اقتصاد کشور را از اتکا به نفت برحذر داشتند ، بیان کرد: قرار شد هر سال 5 درصد از اتکا بودجه  کشوربه نفت کاهش پیدا کند و سهم آن در صندوقی برای ایجاد اشتغال ذخیره گردد، اما دولتها این روند را دنبال نکردند و اقتصاد مقاومتی را به عنوان یک نظریه نوین اقتصادی محقق نکردند.

وی با طرح این سئوال که د ر قضیه برجام مگر یک بیانیه 9 بندی توسط رهبرمعظم انقلاب صادر نشد؟ ، تاکید کرد: امروز می گویند ما اشتباه کردیم و نباید اعتماد می کردیم، خوب این که از قبل مشخص بود که نباید اعتماد می کردیم.

 فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران  افزود: اکنون در شرایطی که در اوج بالندگی چهل سالگی انقلاب هستیم و زمانی که رئیس جمهور سوریه در کشور ما حضور پیدا می کند و این حضور به معنی نماد شکست استکبارتوسط جبهه مقاومت است، آنوقت فردی که با آن تفکرات جلو رفت استعفاء خود را می نویسد، این فرد همان کسی است که معتقد بود اگر با آمریکایی ها مذاکره کنیم همه مشکلات مان حل می شود و ما این تجربیات را فراموش نمی کنیم.

وی با اشاره به صدوربیانیه گام دوم توسط رهبر معظم انقلاب، گفت: مشکلات امروز ما قطعا قابل حل است و تنها به یک عزم جدی، یک حرکت انقلابی و یک حرکت جهادی نیاز دارد و بطور قطع این مشکلات حل خواهد شد ،اما جایگاه انقلاب در منطقه و جهان جایگاه ویژه ای است.

سردار حسن زاده با اشاره به اینکه ما چهل سالگی انقلاب را با موفقیت طی کرده ایم ، در این چهل سال امام ما، رهبر ما، جوانان ما، رزمندگان ما، خانواده شهدای ما و تمام آنهایی که با تفکر انقلابی در میدان جهاد حضور داشتند لحظه ای مرعوب دشمن نشدند، اما برخی از مسئولین مرعوب شدند.

وی با بیان اینکه تجربه ما نشان می دهد که دشمن عملیات روانی انجام می دهد،افزود: تجربه کردیم که دشمن بارها و بارها گفت که همه گزینه ها را روی میز گذاشنته است اما همه فهمیدند که هیچ گزینه نظامی روی میز ندارد و این در حالی است که نتانیاهو رسما اعلام کرد که ما توان رویارویی نظامی با ایران را نداریم.

سخنران این همایش با طرح این پرسش که امروز چه باید بکنیم؟، اعلام کرد: در قسمت دوم بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری به این پرسش پاسخ داده است و فرموده اند: توصیه اصلی من، امید به آینده است و این خوشبینی به آینده نه به عنوان یک شعار بلکه به عنوان یک تجربه ای است که در این چهل سال بدست آمده است، و ما امروز باید امیدوار و خوشبین به آینده باشیم.

وی از جمله تکالیف و وظایف امروز مردم انقلابی کشورمان را شکر گذار نعمت انقلاب بودن دانست و گفت: انقلابی که با اهداف مقدس شروع شدو به برکت خون شهدابه  چهل سالگی رسید ومقتدرو عزیز گشت ،یک نعمت الهی است.

این مقام مسئول گفت: امروز مشکلات اقتصادی بر گرده ما فشار می آورد اما عزت و اقتدار ما در بین کشورهای دیگر زبان زد است و حضور این ملت در روز 22بهمن امسال، قدرشناسی و شکرگذاری مردم از انقلاب را به همه ثابت کرد.

وی افزود: درست است که نجیبانه رفتار کردن مردم نشانه قدرشناسی آنهاست ،اما مسئولین نیز باید بر اساس وصیت حضرت امام و توصیه های رهبر معظم انقلاب بایستی قدر این مردم را بدانند و نشانه قدر شناسی مسئولین این است که خدمتگزار مردم باشند و به محرومین توجه کنند؛ حال ببینید که چقدر مسئولین امروز ما قدردان این مردم هستند.

سردار حسن زاده  تاکید کرد: همه باید خود را در ساخت کشور، شهر و محله خود سهیم بدانیم همان طور که همه ما در بوجود آمدن مشکلات امرز نقشی داشته ایم و برخی وقتها در انتخاب هایمان دقت نکرده ایم و درست تشخیص نداده ایم که کدامین تفکر می تواند محرومان را کمک کند و می تواند در جلوی دشمن بایستد و این کشور را حفظ کند.

وی گفت: تفکری که خدمت به محرومان را برای خود عبادت می داند تفکری است که می تواند این کشور را اصلاح کند.

فرمانده سپاه استان تهران  با اعلام اینکه یادمان نرفته که در همین دولت یکی از مسئولین نطقی را کرد  که ،برای حل مشکلات بایستی مدیرانی از خارج کشور بیاوریم،بیان کرد: این تفکر نمی تواند خدمت رسان باشد در حالی که ما انبوهی از تجربیات موفق مدیران را در کشور داریم و تکنولوژی های پیچیده ای مانند موشکی ، نانو و هسته ای را توسط مدیران داخلی بدست آورده ایم .

وی گفت: فردی که با نگاه غربگرا در یک مسئولیتی قرار می گیرد نگاه او به آن مسئولیت به عنوان یک غنیمت است که هر چه بیشتر می تواند برای خودش و اطافیانش بردارد اما در نگاه اسلامی و مدیران جهادی، مسئولیت یک فرصت برای خدمت است.

 

 سردار حسن زاده  اذعان کرد:در طول این چهل سال انقلاب مشکلات زیادی داشته ایم و همزمان هجمه ها و فشارهای بیرونی هم داشته ایم اما بفضل الهی و با اراده این ملت عزیز در صنحه های مختلف از این گردنه ها عبور کردیم.

وی  با اشاره به اینکه ملت ما در سال 96و در سال 97در چهل سالگی انقلاب علی رغم اینکه مشکلات اقتصادی داشت ، افزود:بخواست دشمن عمل نکرد و در خیابان نیامد و به شدت ناراحتیم که این مردم در حال تحمل فشارهای شدید اقتصادی هستند، اما از این جهت امیدواریم که مردم ما اگر در جایی در انتخاب خود نیز خطا کردند، این را زود جبران کردند و امیدواریم چون مردم انقلابی و مقاومی داریم.

فرمانده سپاه سیدالشهدا ء استان تهران  با بیان اینکه جریانی که درست در زمانیکه باید مقاومت کند، شانه از مسئولیت خالی می کند و دیگران هم فشار می آورند که اگر او استعفا بدهد ما هم استعفا ی دهیم خاطر نشان کرد:جریانی  در کشور بدنبال آن است که یک بار دیگر کشور را بسمت سازش ببرد و بگویند که برای حل مشکلات باید دور دوم مذاکرات را انجام داد در حالی که مردم ما این بار فریب نمی خورند و این بار به شما اعتماد نمی کنند چون که هزینه سازش به مراتب بالاتر از هزینه مقاومت است و این را با چشم خود دیدیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار