صعود ایران در رده بندی لیگ ملت ها با شکست بلغارستان
کد خبر: 913924
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003pki
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۸
ایران ۳- بلغارستان یک
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش در هفته پنجم از لیگ ملت ها در حالی میزبان تیم ملی بلغارستان بود که توانست در حضور بیش از سه هزار تماشاگر این تیم را شکست دهد.

سایت ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش در هفته پنجم از لیگ ملت ها در حالی میزبان تیم ملی بلغارستان بود که توانست در حضور بیش از سه هزار تماشاگر این تیم را شکست دهد.تیم ملی والیبال ایران در بازی سوم خود فردا از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف آلمان می رود.

این دیدار که از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد شاگردان کولاکوویچ توانستند ۳ بر یک تیم بلغارستان را شکست دهند. تیم ملی والیبال ایران ۶پیروزی اش را در لیگ ملت ها کسب کرد.

در این دیدار تیم ملی والیبال کشورمان با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، سامان فائزی، صابر کاظمی، علی شفیعی و مرتصی شریفی پا به میدان گذاشت. کولاکوویچ در این دیدار مقل چند بازی قبلی با توجه به مصدومیت برخی از ستاره هایش بیشتر به جوانان میدان دهد.

ست اول درحالی برای کشورمان آغاز شد که امتیاز اول و دوم با استفاده از ویدئو چک برای کشورمان بدست آمد.در ادامه سرویس مستقیم کاظمی و دریافت توپ در انتهای زمین باعث شد تا ایران ۴ اختلاف امتیاز پیش بیافتد.شاگردان کولاکوویچ که مشخص بود از هماهنگی بیشتری نسبت به بازی با کره برخوردار شده اند توانستند ۸ بر ۲ از حریف خود پیش بیافتند.دفاع روی تور فائزی و شفیعی امان تیم بلغار را بریده بود ، تابلو امتیازات عدد ۱۲ بر ۶ ر ابه سود ایران نشان می داد. در ادامه سرویس های بی نقص و هدف دار معروف امتیاز ایران را ۱۶ بر ۱۲ کرد.هر چه به پایان ست اول جلو می رفتیم این حریف بود که توانست بر بازی سوار شود و فاصله امتیازش را کم کمتر کند.در حالی که ایران ۲۳ بر ۲۱ از حریف خود جلو بود در نهایت شاگردان کولاکوویچ این ست را ۲۵ بر ۲۲ از آن خود کردند.

در ست دوم بازیکنان ایران بازی را طوفانی آغاز کردند و ۳ امتیاز از بلغارستان پیش افتادند.روند برتری ایران ادامه داشت در زمان استراحت فنی ۸ بر ۶ به سود ایران همراه باشد.در حالیکه مدافعان بلغارها توان مهار آبشارهای سامان فائزی و شفیعی را نداشتند کنستانتینوف مجبور شد تا نخستین زمان استراحتش را بگیرد. ۱۶ بر ۱۰ به سود ایران بازی ادامه داشت . روز خوب شاگردان کولاکوویچ تمام شدنی نبود و فاصله اختلاف ۱۰ امتیاز شده بود و در نهایت این ست هم ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران به پایان رسید.

ست سوم هم ایران عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت و در همان ابتدا ایران ۴ بر صفر جلو افتاد. در ادامه بلغارها توانستند برای لحظاتی بر بازی مسلط شوند اما در وقت استراحت فنی همچنان ۸ بر ۴ به سود ایران در جریان بود.دفاع روی تور میرزاجانپور و شفیعی مدافعان بلغار را با مشکل مواجه کرده بود. برتری امتیازی ایران همچنان ادامه داشت و نتیجه ۱۸ بر ۱۵ به سود ایران بود. در ادامه بلغاری ها با سرویس های پرشی و کم اشتباه توانستند در امتیاز ۱۸ به تساوی برسند . هر چه به پایان ست نزدیک می شدیم این تیم حریف بود که کمتر اشتباه کرد و در نتیجه این نبرد پایایای به سود شاگردان کنستانتینوف ۲۵ بر ۲۳ به پایان رسید.

در ست چهارم ایران از همان ابتدا عملکرد بهتری را به نمایش گذاشت و توانست چند امتیاز پیش بیافتند.فاصله اختلاف امتیاز بیشتر و بیتر شد و تابلو امتیازات ۱۹ بر ۱۱ را به سود ایران نشان می داد.این روند برتری ادامه یافت و در نهایت شاگردان کولاکوویچ این ست را هم از آن خود کردند تا در مجموع ۳ بر یک این بازی را از آن خود کرده باشند.در ادامه مسابقات فردا ساعت ۱۸:۳۰ در آخرین دیدار هفته پنجم به مصاف تیم ملی آلمان می رود.

 


نتایج دیدار های روز دوم هفته پنجم لیگ ملت ها

ژاپن ۱ - صربستان ۳(۲۶-۲۸، ۳۵-۳۳، ۲۱-۲۵ و ۱۸-۲۵)
برزیل ۳ - لهستان ۱(۲۵-۲۲، ۲۵-۲۳، ۲۳-۲۵ و ۲۵-۲۳)
آلمان ۳ - کره جنوبی صفر(۲۵-۲۳، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۱۹)
چین صفر - کانادا ۳(۲۱-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۲۲-۲۵)

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار