برگزاری همایش بزرگ صیانت از حریم خانواده در اسلامشهر
کد خبر: 860752
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003bv6
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان اسلامشهر:
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان اسلامشهر،گفت : همزمان با روز ملی عفاف و حجاب همایش بزرگ صیانت از حریم خانواده در شهرستان اسلامشهر برگزار می شود.

مریم عظیمیان مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان اسلامشهر ، اظهار داشت:بمناسبت گرامیداشت روز عفاف و حجاب همایش بزرگ واجتماع 2000 نفری با عنوان  صیانت ازحریم خانواده  با حضور اقشار مختلف بانوان درشهرستان اسلامشهربرگزار می شود.     

عظیمیان با تشریح برنامه های هفته ملی عفاف وحجاب در شهرستان اسلامشهر،بیان کرد: با تصویب  شورای امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان و کارگروه بانوان این شورا  در تاریخ  21 تیرماه جاری اجتماع بزرگ بانوان  اسلامشهربه همراه اعضای خانواده خود در مقابل تمثال شهید مدافع  راه ولایت و حرم  ائمه اطهارمحمود بیضائی  در ابتدای خیابان امام موسی کاظم (ع)  برگزار خواهد شد .

وی افزود: دراین همایش علاوه براینکه نفرت وانزجاربانوان اسلامشهری نسبت به هتک حرمت بانوان و کشف حجاب درجامعه وترویج فرهنگ بی حجابی که حاصل برنامه های دشمنان نظام و انقلاب ودر راستای ضربه زدن به کشور است ، به نمایش  گذاشته می شود،  از تعدادی از بانوان فعال و نخبه  شهرستان نیز تجلیل بعمل خواهد آمد .

عظیمیان تاکید کرد: اجتماع صیانت ازحریم خانواده با حضور بانوان این شهرستان با هر پوشش و حجاب  و تفکر و اندیشه وفارغ از درنظرگرفتن اندیشه های  سیاسی وحزبی وگروهی افراد برگزارمی گردد و مهمترین هدف آن تحکیم بنیان خانواده است .  

وی برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب ، اجرای مسابقات فرهنگی ،عکاسی، تجلیل از بانوان محجبه فرهیخته وقهرمان و علمی وقرآنی و فرهنگی،مدال آوران ورزش ،استفاده بخشی از وصیت نامه شهدا در خصوص عفاف وحجاب را از دیگر برنامه های همایش روز ملی عفاف و حجاب عنوان نمود.

دبیر برگزاری همایش ملی عفاف وحجاب در شهرستان اسلامشهر تصریح کرد:برگزاری کارگاه های عفاف وحجاب در ادارات با حضور پرسنل ادارات بصورت خانوادگی ،پیاده روی خانوادگی با شعار عفت و حیاء ،رمز تحکیم خانواده ،برگزاری تریبون آزاد در بوستان مسکن مهر،برگزاری مسابقات فرهنگی- ورزشی جام عفاف و حجاب ،پویش مردمی در فضای مجازی« من خانواده ام را دوست دارم و ... » از برنامه هایی است که در طول  هفته عفاف و حجاب در سطح  این شهرستان برگزار میشود.

وی با تاکید براینکه برنامه های بسیج جامعه زنان درحوزه عفاف وحجاب تنها مختص یک هفته نیست ، افزود: با راه اندازی دبیر خانه دائمی عفاف و حجاب درشهرستان ویژه بانوان،برنامه های گسترده ای در طول سال و در تمامی مناسبت های ملی و مذهبی و حتی خاص بانوان برگزار خواهد شد.

عظیمیان  با اشاره به  دلیل نام گذاری 21تیر به نام عفاف و حجاب گفت: به منظور تکریم بانوان شهیده درمسجد گوهرشاد در روز تاریخی کشف حجاب ،ائمه جماعات و سخنرانان مذهبی به تبیین وتشریح روند تاریخی  کشف حجاب  وواقعه مسجد گوهر شاد، درمساجد شهرستان خواهند پرداخت .

وی از  راه اندازی کانال «حریم ریحانه» در شهرستان خبرداد و گفت: در راستای پاسخگویی به شبهات و ابهامات حقوقی – اجتماعی-فرهنگی- دینی درحوزه زنان در فضای مجازی این کانال راه اندازی وبانوان صاحب نظر که سطح علمی ودینی و حقوقی بالایی دارند، به شبهات وسوالات بانوان پاسخ می دهند.

دبیر برگزاری همایش بزرگ صیانت از حریم خانواده ، خاطرنشان کرد:ازهمه بانوان وازقشار مختلف مردم باهر طرزفکرحجابی که دارند، دعوت می نمایم تا با حضورخود دراین همایش  ضمن نشان دادن  وحدت واتحاد ملی خود و پاسداشت ارزشهای ملی و مذهبی و صیانت از دستآوردهای انقلاب  واسلام ناب محمدی (ص) در روز ملی عفاف و حجاب بار دیگر از حریم امن و بنیان  محکم خانواده  خود دفاع  نمایند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی