مبادا افراد ناصالح روانه خبرگان و مجلس شوند
کد خبر: 769654
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003EDm
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
حضرت آيت‌الله مكارم‌شيرازي با تأكيد بر تبيين عوامل منجر به پيروزي، حفظ و تداوم انقلاب اسلامي، انتخابات پيش رو را بسيار مهم ارزيابي و تأكيد كرد: مبادا به خاطر مسائل جناحي افراد ناصالح براي خبرگان و مجلس انتخاب كنيم.
به گزارش رسا، حضرت آيت‌الله مكارم‌شيرازي با گراميداشت ايام‌الله دهه مبارك فجر تصريح كرد: همه بايد خداي متعال را شكر كنيم كه بعد از 37 سال با آن همه عداوت و كينه توزي دشمنان و كارشكني‌هاي داخلي و خارجي، اين نظام همچنان باقي مانده و قوي‌تر از هميشه در منطقه حرف اول را مي‌زند و در دنيا نيز يكي از كشورهايي است كه حرف اول را مي‌زند. اين استاد برجسته درس خارج حوزه علميه قم اضافه كرد: اين نعمت جاي شكر دارد، البته مشكلات موجود را انكار نمي‌كنيم و بايد براي حل آن كوشش كرد، اما در مجموع نظام ما نظامي قوي و اسلامي است، در رأس آن يك عالم روحاني و افراد شايسته است، مردم نيز علاقه‌مند به اسلام هستند.
اين مرجع تقليد با طرح اين سؤال كه چرا انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد، به تبيين اين مسئله پرداخت و گفت: قبل از انقلاب وابستگي به اجانب در كشور وجود داشت، حكومت با مردم نبود بلكه با بيگانگان بود، مستشاران امريكايي همه جا حضور داشتند، ايام انتخابات ليست انتخابات‌ها بايد به سفارتخانه امريكا و برخي سفارتخانه‌هاي ديگر مي‌رفت و آنها تأييد مي‌كردند و به ضرب و زور نام آنها را از صندوق‌ها در بياورند. وي غارت ثروت و منابع ايران را دومين مشكل زمان طاغوت دانست و تأكيد كرد: اضافه بر اين موارد، مسائل ضد‌ارزشي اسلامي نيز بيداد مي‌كرد، به قول برخي تعداد مشروب‌فروشي‌ها در تهران بيش از نانوايي‌ها بود و مفاسد ديگر نيز غوغا مي‌كرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار