طرح سوال نمایندگان از نعمت‌زاده و ربیعی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد
کد خبر: 715808
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0030DI
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
طلا خبر داد
رئیس کمیته موارد خاص کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ۵ نفر از نمایندگان به دلیل بی توجهی وزاری کار و صنعت به وضعیت کارکنان شرکت دخانیات و نگرانی از ورشکستگی این شرکت سئوال خود از آقایان ربیعی و نعمت زاده را تقدیم هیئت رئیسه کردند.

جوان آنلاين: حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درگفت وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به وضعیت وخیمی که برای کارکنان شرکت دخانیات ایران ایجاد شده، گفت: در جلسه امروز مجلس، 5 نفر از نمایندگان به دلیل بی توجهی وزاری کار و صنعت به وضعیت کارکنان شرکت دخانیات و نگرانی از ورشکستگی این شرکت سئوال خود از آقایان ربیعی و نعمت زاده را تقدیم هیئت رئیسه کردند.

وی افزود: آقایان قاضی پور، محجوب، جعفرزاده، صلاحی و اینجانب، 5 نماینده ای هستند که از دو وزیر صنعت و کار به دلیل شرایط نامطلوب در شرکت دخانیات و در خطر افتادن معیشت هزاران کارگر سئوال کردند.

رئیس کمیته موارد خاص کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این واگذاری در حالی صورت می گیرد که صندوق فولاد خود از مشکلات مالی رنج می برد، تصریح کرد: واگذاری شرکت دخانیات ایران به صندوق بازنشستگی فولاد و به نوعی؛ جدا شدن امکان های حاکمیتی از شرکت دخانیات، بدون رعایت الزامات قانونی مبنی بر اصلاح ساختار، اصلاح ماشین آلات و منابع انسانی، موجب ایجاد مشکلات معیشتی برای کارکنان شرکت دخانیات شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: پیگیری های مجلس هنوز حتی به جلسه فی مابین این دو وزیر برای رفع مشکل هم منتهی نشده است، بنابراین نمایندگان بر آن شدند تا خود با ابزار قانونی به پیگیری مشکلات این کارکنان اقدام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار