پروژه فاضلاب یک طرح ملی است
کد خبر: 697365
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002vPp
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷
نماينده شهرکرد، بن و سامان گفت:
نماينده شهرکرد، بن و سامان گفت: پروژه فاضلاب یک طرح ملی است و لازم است برای اجرای کامل آن مسئولین ذی ربط همه توان خود را به کار ببندند
حمیرا رحیمی
سید سعید زمانیان اظهار داشت:اگر کشاورزان در طرح پروژه ملي فاضلاب مشارکت نکنند قانون وارد عمل خواهد شد
 وی تصریح کرد: امسال آخرين سالي است که براي پروژه هاي نا تمام هزينه مي شود و درصورت عدم مشارکت کشاورزان در طرح فاضلاب قانون وارد عمل خواهدشد.

   زمانیان ادامه داد:پروژه فاضلاب بن يکي از پروژه هاي ملي است و عدم همکاري کشاورزان مي تواند منجر به حذف اين طرح ملي شود.

زمانيان براي حل اين مساله گفت: جلسه اي با مديريت فرماندار وکشاورزان برگزار گردد و ضمن گرفتن مطالبات کشاورزان سعي بر جلب مشارکت آنان در اين پروژه عظيم شود و درصورت عدم مشارکت قانون وارد عمل شده و اقدامات لازم صورت بپذيرد.

وي گفت: دولت در پروژه هاي عمراني و ملي حق دارد با مشخص نمودن محدوده اراضي، حق تملک را از دادستان اخذ کرده و طرح هاي عمراني خود را در زمين هاي مذکور اجرا نمايد.

زمانيان گفت: امسال آخرين سالي است که اعتبارات براي پروژه هاي ناتمام در نظر گرفته مي شود و در صورت عدم تکميل اين پروژه ملي اعتبارات حذف خواهد شد.

وي پروژه فاضلاب را يکي از پروژه هاي ملي خواند و گفت: اين پروژه يک طرح ملي است و عدم مشارکت کشاورزان اختلال ايجاد کرده و بايد کشاورزان جواب گوي مردم باشند.

نماينده مردم شهرکرد، بن و سامان خاطر نشان کرد: در صورت توافق مردم، دولت در ازاي پرداخت قيمت زمين هاي زراعي اقدامات لازم درخصوص راه اندازي فاضلاب را شروع خواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین