تبدیل همدان به پایلوت گردشگری در گرو توجه به زیرساخت‌ها
کد خبر: 648268
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002idw
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷
تلاش در زمینه تبدیل همدان به پایلوت گردشگری کشور بدون ایجاد زیرساخت‌های لازم، مثمر‌ ثمر نخواهد بود.

 

علي اكبر نظری عضو شورای اسلامی شهر همدان در مراسم کلنگ‌زنی پارک نواری حاشیه بلوار ارم با عنوان كردن مطلب فوق و با انتقاد از تغییر کاربری برخی باغات همدان، این انتقاد را در درجه اول متوجه دولتمردان دانست و افزود: امیدواریم در مناطق مختلف شهر، فضا‌های سبز برای افزایش رفاه مردم ایجاد شود.

وی با بیان اینکه تلاش در زمینه تبدیل همدان به پایلوت گردشگری کشور بدون ایجاد زیرساخت‌های لازم، مثمر‌ ثمر نخواهد بود، خواستار استفاده از همه ظرفیت‌های شهری با دید عدالت‌محور برای حرکت شهر به سوی طراوت شد.

عضو شورای شهر همدان با اشاره به انتخاب فضای مناسب در منطقه خوش آب و هوای شهر همدان، ابراز امیدواری کرد این طرح در یک زمان‌بندی مناسب سامان بگیرد.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها گفت: در عین حالی که گرفتاری مردم و مشکلات جامعه را انکار نمی‌کنیم، می‌توان با انعکاس کار‌های خوب صورت گرفته از سوی مسئولان، مردم را از افسردگی نجات داده و آن‌ها را شادمان کرد.

نظری از اصحاب رسانه خواست با وجود تکیه بر شفاف‌سازی اطلاعات برای مردم، از اقدامات صورت گرفته برای خدمت‌رسانی بیش از پیش، بیشتر و بهتر قلم بزنند.

وی با تأکید دیگر بار بر انعکاس خدمات، سخنان خود را با نوید اتفاقات خوب با همت شورای شهر و شهرداری در سال 93 به پایان رساند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی