کد خبر: 1236979
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۰
فریدون حسن

تقریباً یک دهه قبل بود که خبری در خصوص قرارداد دلاری یکی از بازیکنان تیم‌های مطرح پایتخت منتشر شد، خبری که نشان می‌داد یک بازیکن برای ماندن در یکی از دو تیم پایتخت عنوان کرده باید با من دلاری قرارداد بسته شود! 
انتشار این خبر همان زمان باعث شد همه به این باور برسند که فوتبالی‌جماعت روند زیاده‌خواهی خود را آغاز کرده و می‌خواهد آن را ادامه دهد. همان زمان هم عنوان شد که باید جلوی این زیاده‌خواهی‌ها گرفته شود، اما هیچ اتفاقی نیفتاد تا ماجرا‌های دلار و فوتبال ادامه پیدا کند. ماجرا‌هایی که روزی با چمدان دلار ارسالی برای فوتبالی‌ها سروصدا به راه می‌اندازد و روزی هم با قرارداد‌های دلاری برای بازی در لیگ برتر خودمان. 
اصلاً فوتبال و دلار با هم رابطه خوبی دارند. فوتبالی‌ها دلار دوست دارند و البته خیلی‌هایشان به سکه هم علاقه وافری نشان می‌دهند. این قماش فاسد ورزش ایران با اشتهای سیری‌ناپذیرشان باید هم دلار دوست داشته باشند. به هر حال آن‌ها با بقیه مردم فرق دارند، حتی با ورزشکاران المپیکی هم تفاوت دارند. سفره‌شان، خانه‌شان، خوردو خوراکشان و اتومبیل‌شان هم فرق می‌کند. خلاصه اینکه کلاً فرق می‌کنند با همه، برای همین هم هست که اینقدر به دلار و سکه علاقه‌مند هستند. بالاخره این زندگی متفاوت خرج دارد، خرجی که ریالی و تومانی نمی‌توان از عهده آن برآمد، پس باید دلاری دریافتی داشت تا بتوان متفاوت هم زندگی کرد. 
حالا به جهنم که بقیه مردم چگونه زندگی می‌کنند. اصلاً به درک که المپیک نزدیک است و ورزشکاران مدال‌آور و المپیکی محتاج بدیهی‌ترین امکانات برای حضور در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزش جهان هستند. مهم فوتبالی‌های متفاوت و زندگی متفاوت آنهاست که باید مورد توجه باشد. مهم این است که این قماش فاسد با خیال راحت زندگی کنند و دغدغه‌ای برای دور زدن همان قانون‌های من‌درآوردی فدراسیون فوتبال هم نداشته باشند. 
اصلاً چرا باید تعجب کنیم؛ این قماش فاسد که پرونده فسادشان همین حالا و هر روز و ساعت در حال قطورتر شدن است، دلار دوست دارند. قرارداد‌های چندده میلیاردی و سکه دوست دارند و اگر با همین فرمان جلو برویم حتماً به موارد دوست داشتنی دیگری هم خواهیم رسید که خب جای پرداختن ندارد. فقط باید به این نکته مهم اشاره کرد که هرگونه خبر بابت برخورد، توقیف و سقف بودجه و قرارداد، کذب محض است و صرفاً برای سرکار گذاشتن ما و شما عنوان می‌شود تا مدتی بی‌خیال این جماعت فاسد شویم و آن‌ها هم راحت به دلار‌ها و سکه‌هایشان برسند. 
به قول معروف از کوزه همان برون تراود که در اوست. ما با مجموعه فاسدی روبه‌رو هستیم که رشوه گرفتن سکه‌ای را درکارنامه دارد و حالا دلال‌بازی دلاری هم به آن اضافه شده، اما مگر برای کسی مهم است. آقایان مسئول ورزش خودشان را به ندیدن و نشنیدن زده‌اند تا این قماش فاسد هر کاری که دل‌شان می‌خواهد انجام دهند. ماجرا‌های فوتبال با دلار و سکه ادامه دارد و طی روز‌های آینده بیشتر از آن خواهیم شنید.

برچسب ها: سکه ، فوتبال ، فساد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار