کد خبر: 1208744
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت که همه رهبران و فرمانده این جنبش جان خود را فدای فلسطین می کنند و مقاومت با عزم و قدرت ادامه دارد.

جوان آنلاین: هنیه افزود: شهید «صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با اعتماد به یاری خداوند، مانند برادرانش در مقاومت فلسطین و در راه آزادی گام برمی داشت و آرزوی شهادت داشت.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: رهبران و اعضای حماس و مقاومت، شهادت را بالاترین افتخار می دانند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اضافه کرد: رهبران و رزمندگان حماس مانند همه برادران و خواهران فلسطینی خود هستند و در مقابل ماشین جنگی و کشتار وحشیانه صهیونیستها، همان هزینه را می پردازند.

به گفته هنیه، عملیات ترور بزدلانه صالح العاروری از سوی صهیونیستها حاکی از شکست دشمن صهیونیست در غزه و فلسطین با وجود حمایت بی‌سابقه آمریکا و غرب است.

وی افزود: این ترور همان اندازه که بر ماهیت خونریز این رژیم نازی صحه می‌گذارد؛ به همان اندازه نیز بر عزم و استواری مقاومت و ایمان آن به وعده خداوند برای پیروزی و آزادسازی سرزمین فلسطین می افزاید.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اضافه کرد: مقاومت به رغم همه اینها با همان قدرت و قاطعیت ادامه و در وضعیت خوبی قرار دارد و دشمن صهیونیست متحمل خسارات بزرگی شده که تاکنون به خود ندیده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار