کد خبر: 1208259
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
رئیس جمهوری پاکستان در پیامی با محکومیت انفجار‌های تروریستی در گلزار شهدای کرمان، شهادت شهروندان ایرانی در این جنایت را به سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت.

جوان آنلاین: کاخ ریاست جمهوری پاکستان روز پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: عارف علوی رئیس جمهوری پاکستان در پیامی حمله تروریستی در شهر کرمان را به همتای ایرانی خود حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری و مردم ایران تسلیت گفت.

به گزارش آنا، رئیس جمهوری پاکستان در پیام خود حادثه تروریستی کرمان را یک اقدام وحشیانه خواند و افزود: پاکستان و مردم آن در این لحظات درد و اندوه در همبستگی با ملت ایران ایستادند.

وی گفت که پاکستان با خانواده‌های داغدیده‌ای که عزیزان خود را در این انفجار‌ها از دست دادند، همدردی می‌کند.

علوی همچنین برای علو درجات شهدای کرمان و شفای عاجل زخمی‌ها دعا کرد.

ساعاتی پس از جنایت خونین در گلزار شهدای شهر کرمان نخست وزیر پاکستان، وزیر امور خارجه و رئیس مجلس این کشور طی پیام‌های جداگانه این حادثه تروریستی را به شدت محکوم و با دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران ابراز همبستگی کردند.

رئیس و نایب رئیس مجلس سنای پاکستان نیز امروز در پیام‌های جداگانه، انفجار‌های تروریستی در گلزار شهدای کرمان را به شدت محکوم و اعلام کردند که عاملان این جنایت ضدبشری باید به اشد مجازات برسند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار