احداث میدان دام نیازمند پیش‌بینی اعتبار است
کد خبر: 1100856
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cNk
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
شهردار تبریز گفت: احداث میدان دام نیازمند پیش بینی اعتبار لازم در بودجه سال آینده است.

یعقوب هوشیار  در خصوص موضوع احداث میدان دام، اظهار کرد: میدان دام جزو مسایل ضروری است و ما نیز پیگیر آن هستیم اما مبنای ما بودجه است. این موضوع را در بودجه سال آتی پیش‌بینی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: منابع طبیعی برای این موضوعات، زمینی در اختیار شهرداری قرار نمی‌دهد و ما برای احداث میدان دام باید ابتدا زمینی را تملک کنیم.
هوشیار در ارتباط با اقدام شهرداری تبریز در ساماندهی سگ‌های ولگرد، گفت: بحث ساماندهی سگ‌های ولگرد اکنون حدود دو ماه است شروع شده است، کاری که باید ۱۰ سال قبل انجام می‌گرفت.
وی با بیان اینکه مشکل فاضلاب انسانی مرکز ماده ۱۶ حل شده است، افزود: هر کس در این شهر کم‌کاری می‌کند، می‌گویند شهرداری انجام داده است. فاضلاب وظیفه شهرداری نیست اما ما کار خود را انجام داده‌ایم.
شهردار تبریز در مورد آتش سوزی در مرکز پسماند گفت: این یک فرایند است و امروز اگر آتش‌سوزی در مرکز پسماند اتفاق می‌افتد، مربوط به دفن‌های سال پیش است. CO۲ تولیدی، برای دفن‌های سال قبل است و آتش‌نشانی نیز نمی‌تواند آن را اطفا کند. این یک فرایند است و  در سال‌ های آتی نیز اتفاق خواهد افتاد.
هوشیار در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز گفت: در مورد ساخت و ساز غیرمجاز، گروه‌های مختلف شهرداری تبریز در حال پایش و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز هستند.

برچسب ها: تبریز ، شهر ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی