ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه است
کد خبر: 1099637
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c45
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران لرستان:
حجت الاسلام هاشمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیاز جامعه خواند و گفت: ترویج این فرهنگ در رأس برنامه ها قرار دارد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام هبت اله هاشمی، ظهر امروز، در شورای فرهنگ ایثارو شهادت در شهرستان رومشکان،بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: دراین راستا باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان به رسالت خطیر بنیاد شهید در عرصه خدمت رسانی به جامعه ایثارگر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در رأس امور قرار دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت لازمه تربیت نسلی انقلابی و حرکت در مسیر تحقق آرمان های شهدا است.

حجت الاسلام هاشمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج ارزش ها خواند و گفت: این مهم نیاز جامعه و لازمه ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه است.  

وی با اشاره به برگزاری کنگره 6 هزار و 544 شهید لرستان، بیان کرد: برگزاری این کنگره آبروی استان لرستان است و از همه ظرفیت ها باید در جهت برگزاری باشکوه این کنگره استفاده شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان یادآور شد: از ظرفیت برگزاری کنگره 6 هزار و 544 شهید لرستان در راستای ساماندهی گلزار شهدا و خدمت به جامعه ایثارگر استفاده شود.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار