ثبت 6 روز متوالی بدون فوتی کرونایی در لرستان
کد خبر: 1088884
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZGe
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد؛
کوشکی، با اشاره به شناسایی 18 ابتلای جدید کرونایی در لرستان، گفت: تا به امروز 6 روز بدون فوتی کرونایی در استان ثبت شده است.

به گزارش جوان از لرستان، «مریم کوشکی»، امروز(27اردیبهشت)، اظهارداشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد مرگ و میری به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان از شناسایی 18 ابتلای جدید به کرونا در استان خبر داد و افزود: در مجموع شمار مبتلایان به کرونا به ۲۱۸ هزار و۲۲۶ نفر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: شمار روزهای متوالی، بدون مرگ بیماران کووید ۱۹ به ۶ روز رسیده است.

کوشکی با بیان اینکه شمار جان باختگان کرونا در مجموع ۲ هزار و ۸۴۲ نفر است، یادآور شد: هم اکنون ۵۸ بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی این استان بستری و تحت درمان هستند.

وی اظهار کرد: سه میلیون و ۶۱۴ هزار و ۸۶۴ دُز واکسن کرونا تاکنون تحویل استان و سه میلیون و ۴۴ هزار و ۲۰۱ دُز آن تزریق شده است.

کوشکی با بیان اینکه درصد واکسیناسیون دُز سوم کرونا در لرستان پایین است، گفت: تاکنون ۳۵.۷ درصد از جمعیت هدف استان دُز سوم، حدود ۷۹.۳ درصد دُز دوم و ۸۹.۲ درصد دُز اول را تزریق کرده اند.

وی اظهار کرد: هم اکنون هیچ شهرستانی از لرستان در وضعیت قرمز یا نارنجی شیوع کرونا قرار ندارد.

کوشکی بیان داشت: شهرستان ازنا، بروجرد، پلدختر، چگنی، خرم‌آباد، دلفان، سلسله، کوهدشت و رومشکان در وضعیت زرد و شهرستان‌های الیگودرز و دورود در وضعیت آبی قرار دارد.

برچسب ها: کرونا ، آمار ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار