ثبت نام ۱۴۰ دیدبان رسمی در سامانه سجام
کد خبر: 1070209
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UPR
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
مدیر کل مشارکت‌های مردمی و سرمایه اجتماعی قوه قضائیه گفت: دو سامانه ارتباط جامع ارتباط مردمی «سجام» و سامانه جامع مشارکت‌های مردمی راه اندازی شد که هم اکنون در سامانه سجام ۱۴۰ دیدبان رسمی با کد شناسی ثبت نام کرده اند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: احمد هنرمند مدیر کل مشارکت‌های مردمی و سرمایه اجتماعی قوه قضائیه در نشست ملی مطالبه گران حقوق و قضائی گفت: حق هر شهروندی است که در هر بخشی از نظام تخلفی مشاهده کرد سریعاً گزارش آن را بدهد.

وی افزود: در جلساتی که در گذشته در معاونت پیشگیری از جرم برگزار کردیم دو سامانه ارتباط جامع ارتباط مردمی «سجام» و سامانه جامع مشارکت‌های مردمی راه اندازی شد که هم اکنون در سامانه سجام ۱۴۰ دیدبان رسمی با کد شناسی ثبت نام کرده اند.

هنرمند اظهار کرد: یکی از امتیازات سامانه سجام این است که به غیر از دو مسئول در قوه قضائیه کسی حق دسترسی، دخل و تصرف و مشاهده این گزارشات و اطلاعات افراد را ندارد.

وی در پایان تصریح کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد و اگر قرار بر اصلاح باشد، پیش از وقوع جرم، باید اقدامات لازم انجام شود که هم از هزینه‌ها کاسته شود و هم نظام دچار چالش کمتری شود.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار