بافت فرسوده با همراهی بخـش خصوصی نجـات می یابد
کد خبر: 1067645
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tk5
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان:
رسول میرباقری با تاکید بر لزوم اتخاذ سیاست‌های منعطف و مشارکت مردم محلی در احیای بافت فرسوده، گفت: مدیریت شهری از مشارکت بخش خصوصی استقبال می‌کند.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان در پانزدهمین صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در تذکرخود اظهار داشت: شهر خوب شهرداری خوب می‌خواهد و شهرداری خوب محقق نمی‌شود مگر با وجود کارکنان بانشاط و دارای سلامت روحی و اجتماعی بدین سبب نیاز است برنامه‌ها و رویدادهای مناسبتی مانند آنچه در روز میلاد پیامبر اکرم (ص) انجام شد تداوم داشته باشد.

وی افزود: لازم است برای حمایت از کارکنانی که ممکن است در برهه‌ای دچار مشکل شوند خیریه، مرکز مشاوره و تسهیلات دیگر ایجاد شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به بازدید اعضای این کمیسیون از بافت تاریخی اصفهان تصریح کرد: در مناطق سه و یک بافت تاریخی فرسوده با وسعت زیاد وجود دارد که رها شده است.

وی ادامه داد: در این بافت کوچه‌هایی می‌بینیم که از بافت‌های پیرامون شهر وضعیت بدتری دارد بنابراین لازم است استاندار اصفهان دستگاه‌های مربوطه را به خط کرده و با برنامه‌ریزی مناسب به داد بافت فرسوده اصفهان برسد.

میرباقری با تاکید بر لزوم اتخاذ سیاست‌های منعطف و مشارکت مردم محلی در احیای بافت فرسوده، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری از مشارکت بخش خصوصی استقبال می‌کند و لازم است مردم در افزایش کارآمدی و بهبود مناطق شهری نقش داشته باشند. این الگو در احیای بافت تاریخی یزد اجرا شده که موفق بوده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی