تقویت زیرساخت ها برای رفع مشکل بیکاری لرستان ضروری است
کد خبر: 1064361
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004St7
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
رئیس مجمع نمایندگان لرستان:
حجت الاسلام مبلغی بر ضرورت تقویت زیرساخت ها برای رفع مشکل بیکاری در استان تأکید کرد و گفت: در این راستا باید از ظرفیت ها استفاده شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی، صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان گفت: برای رفع محرومیت ها و حرکت ب سمت توسعه باید از  ظرفیت منابع آبی، خاکی و کشاورزی لرستان استفاده شود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با تأکید بر اینکه برای عبور از مشکلات اقتصادی باید کار جهادی صورت گیرد، افزود: در این راستا با توجه به نوع مشکلات باید برنامه های جدی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم از استانداری و استاندار لرستان توقع دارند برای رفع مشکلات اقتصادی لرستان، کارخانه‌های ایجاد نشده و تعطیل شده، بیکاری و فقر اقدامات اساسی صورت گیرد.

حجت الاسلام مبلغی با بیان اینکه رفع مشکلات نیازمند بهره مندی از ظرفیت ها است، عنوان کرد: مسرولان استانی باید توجه ویژه به ظرفیت ها و مشکلات داشته باشند.

وی تصریح کرد: توان مدیریت استاندار جدید، توجه به ایجاد سرمایه گذاری، راه اندازی واحدهای اقتصادی و تسهیل کسب و کار در لرستان برای عبور از تنگناهای اقتصادی ضروری است.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان بر ضرورت تقویت زیرساخت ها برای رفع مشکلات بیکاری و اقتصادی لرستان تأکید کرد و اظهارداشت: در لرستان با وجود بیشترین ظرفیت‌ها متأسفانه زیرساخت ها برای رفع مشکلات در سطح پایین هستند.

حجت الاسلام مبلغی یادآور شد: در راستای رفع مشکلات استان نمایندگان با استاندار جدید همراه خواهند بود مطالبات مردم لرستان پیگیری می شود.

برچسب ها: لرستان ، بیکاری ، اشتغال
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار