تسریع در تبدیل نواحی صنعتی به مجموعه شهرک صنعتی
کد خبر: 1064180
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SqC
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
فرماندار اسلامشهر:
مسعود مرسلپور گفت: انتقاد صورت گرفته و مطالبه گری که در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد، صورت گرفت موجب تسریع در اقدامات شرکت شهرک های صنعتی کشور و استان‌تهران در زمینه تبدیل نواحی صنعتی شهرستان به مجموعه شهرک صنعتی شده است.
بهاره عشقی صابر

مسعود مرسلپور فرماندارشهرستان اسلامشهر با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به مشکلات پرشماری که واحدهای صنعتی و تولیدی فعال شهرستان در هفت لکه یا ناحیه صنعتی با آن مواجه بودند، باعث شد تا اقداماتی از سوی فرمانداری جهت تبدیل این نواحی به شهرک صنعتی آغاز شود.
وی با بیان اینکه تبدیل این نواحی صنعتی به شهرک صنعتی امتیازات و تخفیفات قابل ملاحظه ای برای واحدهای تولیدی و صنعتی دارد، افزود: علیرغم تلاش های صورت گرفته و پیگیری های انجام شده روند کار در مجموعه شرکت شهرک های صنعتی با کندی مواجه شده بود.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: با توجه به سفر اخیر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور به شهرستان و مطالبه گری که صورت گرفت و دستور رسیدگی و پیگیری که آقای دین پرست صادر کرد، تحرک مناسبی از روز چهارشنبه از سوی شرکت شهرک های صنعتی کشور و استان‌تهران برای رسیدگی به این‌مطالبه به حق شهرستان اسلامشهر آغاز شده که نتیجه آن هفته آینده به اطلاع مردم خواهد رسید.
مرسلپور با بیان اینکه حاشیه سازی افرادی خاص در فضای مجازی خللی در پیگیری امور در حوزه های مختلف ایجاد نخواهد کرد گفت: تا روزی که به عنوان خادم مردم اسلامشهر در این شهرستان حضور دارم از تمام‌توان برای پیگیری مطالبات مردم و رفع مشکلات حوزه های مختلف از جمله تولید کنندگان و صنعتگران استفاده خواهم کرد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین، معاون وزیر کشور در روزهای اخیر در دومین سفر خود به شهرستان اسلامشهر، پیش از شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید شهرستان اسلامشهر به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، مدیرکل صمت استان تهران و فرماندار اسلامشهر از تعدادی واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرستان اسلامشهر بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
قابل ذکر است در جلسه اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید خواستار تعیین تکلیف لکه‌های صنعتی و شهرک‌های صنفی و خدماتی این شهرستان و راه اندازی شهرک صنعتی مصوب در سطح این شهرستان شد که پس از گذشت چند روز این مطالبه شهرستانی درحال به ثمر نشستن است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار