خستگی و گرسنگی کاروان ایران در فرودگاه توکیو براثر بی نظمی عجیب ژاپنی‌ها
کد خبر: 1056189
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QlJ
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
گروه نخست ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک توکیو با سختی و خستگی فراوان به دهکده ورزشکاران رسیدند.
 گروه نخست ورزشکاران المپیکی ایران شنبه شب تهران را به مقصد توکیوی ترک کرد و یکشنبه عصر وارد فرودگاه شهر توکیو شد.

ورزشکاران سفر پرماجرای و البته خسته کننده‌ای را تا رسیدن به دهکده ورزشکاران داشتند. ابتدا در فرودگاه توکیو حدود ۷ تا ۸ ساعت معطل ماندند تا ژاپنی‌ها مراحل ترخیص آن‌ها و دیگر کشور‌ها را انجام دهند. باتوجه به اینکه این احتمال وجود داشت که کشور‌های زیادی همزمان به فرودگاه برسند، جای تعجب دارد که ژاپنی‌ها به فکری به حال این مسئله نکردند تا کاروان‌ها مدت زمان کمتری در فرودگاه معطل بمانند.

چند کشور از جمله ایران همزمان وارد فرودگاه توکیو شده بودند بنابراین انجام کار‌های مربوط به ترخیص آن‌ها زمان زیادی برد. گفته می‌شود قبل از اینکه این کشور‌ها به فرودگاه برسند، دو کاروان کشور دیگر در فرودگاه حضور داشتند که در میان آن‌ها تست کرونای دو نفر مثبت شده بود همین مسئله باعث افزایش سخت گیری ژاپنی‌ها شد.

سپس انتقال ورزشکاران، چمدان‌ها و تجهیزات به دهکده ورزشکاران نیز حدود دو ساعت زمان برد چرا اتوبوس و کامیون‌های حمل چمدان و دیگر تجهیزات کافی نبود و این اتفاق باعث معطلی دیگری برای ورزشکاران شد.

باتوجه به اینکه ژاپن به قانونمندی و منظم بودن مشهور است.

بی نظمی که برای انتقال ورزشکاران و چمدان‌ها وجود داشت باعث تعجب شده بود، اما همین مسئله خستگی و گرسنگی زیادی را برای گروه نخست ورزشکاران اعزامی ایران رقم زد به گونه‌ای که حتی برخی از آن‌ها در حالی که منتظر بودند اتوبوس‌ها برسند، از شدت خستگی گوشه‌ای از محوطه به خواب رفتند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار