خطر کرونا بیخ گوش المپیکی‌ها/ مراسم بدرقه کاروان لغو می‌شود؟
کد خبر: 1054239
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QFr
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
با توجه به اینکه تهران از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته است باید دید کمیته ملی المپیک مراسم بدرقه کاروان را لغو می‌کند یا خیر.
مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی‌های المپیک توکیو قرار است چهارشنبه هفته جاری برگزار شود. زمان بندی در نظر گرفته شد برای این مراسم دو ساعت است و قرار است در این مراسم از لباس کاروان رونمایی و سوگندنامه ورزشکاران هم قرائت شود.

نکته‌ای که در این میان وجود دارد تهران دوباره از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته است و در این شرایط جمع کردن ورزشکاران المپیکی و کادر فنی آن هم وقتی فاصله زیادی تا المپیک باقی نمانده، ریسک زیادی دارد.

درست است که کاروان واکسینه شده اند، اما هنوز امکان ابتلا به کرونا وجود دارد و قطعا افرادی که واکسینه نشده اند هم در مراسم حضور خواهند داشت، از طرفی ژاپن هم بسیار سخت گیرانه عمل می‌کند و اگر تست کرونای ورزشکاری مثبت شود، در این صورت اجازه رقابت به ورزشکار و حتی ورود به دهکده را نمی‌دهد؛ بنابراین در وضعیت قرمز کرونا، بهتر است ورزشکاران و کادر فنی به جای حضور در مراسم بدرقه، در قرنطینه باشند تا به خاطر برگزاری یک مراسم کاروان ایران از سمت ویروس کرونا ضربه نخورد.

از دست رفتن سهمیه بهمن عسگری به تنهایی ضربه بزرگی به کاروان ایران وارد کرد و دیگر جای سهل انگاری دیگری وجود ندارد و قطعا خود ورزشکاران هم راضی نیستند در این شرایط که خطر کرونا هر لحظه همه را تهدید می‌کند، در مراسمی حاضر شوند که برگزاری آن می‌تواند خیلی هم ضرورت نداشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار