پرداخت بیش از ۱۹۳ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در لرستان
کد خبر: 1044335
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ng7
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد؛
آشتاب، گفت: در سال گذشته ۱۹۳ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات بانکی در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.

به گزارش جوان از لرستان، علی آشتاب، امروز(28فروردین)، در جمع خبرنگاران از پرداخت ۱۹۳ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات بانکی خبر داد و اظهارداشت: این تسهیلات سال گذشته برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای متضرر از کرونا پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده، در سال گذشته ۲۸ هزار و ۹۰۳ پرونده با مبلغ ۳۰۴ میلیارد و ۱۰۸ میلیون تومان برای دریافت وام خسارت کرونا به بانک ارسال شد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۹۳ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان به ۲۰ هزار و ۹۲۷ پرونده پرداخت شده است، عنوان داشت: زمینه تثبیت اشتغال ۲۴ هزار و ۵۴۶ نفر نیز فراهم شده است.

آشتاب بیان داشت: افزایش مهلت در فرآیند انعقاد قرارداد، پرداخت حق بیمه صاحبان حرفه‌ها و مشاغل آزاد، امهال سهم کارفرما برای کارگاه‌های مشمول بیمه تأمین اجتماعی و در نظر گرفتن غرامت دستمزد ایام بیماری برای مبتلایان به کرونا از جمله تمهیداتی است که برای حمایت از اشتغال و تولید در زمان شیوع کرونا در نظر گرفته شده است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار