دولت ها نباید شخصی سازی شود
کد خبر: 1041099
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mpv
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
رضایی، با بیان اینکه پیشرفت کشور در گرو تبدیل تهدیدها به فرصت و بکارگیری قدرت بسیج مردمی برای رفع مشکلات است، گفت: دولت ها نباید شخصی سازی شود.

به گزارش جوان از لرستان، محسن رضایی، امروز(17 اسفند)، در نشست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان، با اشاره به وجود یک سری خلآها از ابتدای انقلاب تاکنون در کشور، اظهار داشت: رژیم‌های گذشته با وابسته بودن به قدرت‌های جهان آن خلأها را به صورت ظاهری پوشاندند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه به همت جوانان انقلابی حفره نظامی کشور تقویت و امروزبه یکی از نقاط قوت نظام تبدیل شده است، افزود: از حفره‌های اوایل انقلاب مسائل امنیتی در کشور بود که به همت جوانان انقلابی و تشکیل نهادهای امنیتی رفع شد.

وی ادامه داد: حفره مدیریت کشور نیز با برقراری نظام جمهوری اسلامی در کشور برطرف شد و امروز حفره سیاست داخلی همواره پابرجا بوده و باید برطرف شود.

رضایی به سخن رهبر معظم انقلاب اشاره کرد که فرمودند اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی دو بال انقلاب هستند، در این راستا خواستار رفع این حفره شدند.

وی ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای پر کردن حفره سیاست داخلی کشور ایجاد شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیش رو بودن انتخابات سال ، تصریح کرد: این انتخابات از مهم ترین انتخابات کشور در طول ۴۲ سال گذشته است.

وی بر ضرورت اتحاد نیروهای انقلابی برای شرکت در انتخابات، یادآور شد: رئیس جمهور آینده برای اداره کشور باید برنامه تخصصی داشته باشد.

رضایی به وجود مشکلات کشور اشاره کرد و عنوان داشت: قدرت بسیج کردن مردم برای حل کشور مردم باید مورد توجه دولت آینده قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت کشور نیازمند به کار گیری نیروهای قدرتمند و انقلابی از تمام طیف‌های سیاسی در دولت و جلوگیری از خصوصی سازی است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار