احداث پارکینگ توحید باعث رونق میدان شهدا خواهد شد
کد خبر: 1033846
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kww
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
شهردار مشهد مطرح کرد
شهردار مشهد با اشاره به آغاز احداث پارکینگ توحید، گفت: معتقدم احداث این پارکینگ و افزایش ظرفیت جای پارک خودرو باعث رونق گرفتن میدان شهدا خواهد شد.

محمد رضا کلائی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پارکینگ توحید که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، افزود: معتقدیم بخش زیادی از رونق میدان شهدا بستگی به افزایش ظرفیت پارکینگ در این محل دارد که امیدواریم با بهره برداری از مجموعه توحید و پارکینگ هشت آباد این مشکل برطرف و زمینه رونق میدان شهدا ایجاد شود.

کلائی اضافه کرد: در میدان شهدا که حدود هزار متر با حرم مطهر فاصله دارد نیاز به ساخت پارکینگ داشتیم تا بتوانیم مدل های حمل ونقل را برای تسهیل دسترسی زائران به حرم مطهر به ویژه در ایام پیک و مناسبت ها تغییر دهیم .

وی با بیان اینکه می توانست تصمیمات دیگری برای طراحی میدان شهدا گرفته شود، گفت: پروژه پارکینگ توحید یکی از پروژه هایی بود که مدت زمان طولانی معطل مانده بود، در حال حاضر ۱۴ ماه برای احداث این پارکینگ در نظر گرفته شده است و همه باید کمک کنند تا این پروژه به سرعت اجرا و آماده بهره برداری شود.

شهردارمشهد ادامه داد: با لطف خدا، تلاش همکارانم و حمایت های شورای شهر پروژه های زیادی درحال اجرا است که بخشی به بهره برداری رسیده و بخشی نیز تا پایان سال آماده بهره برداری خواهد شد، اگر این پروژه ها به آینده موکول می شد هزینه بسیار بیشتری ایجاد می کرد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت های حقوقی، فنی، طرح و تصویب یک پروژه شاید از هدایت یک پروژه سخت تر است، اظهارکرد: سوخت پروژه ها را حوزه مالی و اقتصادی محیا می کنند که در این حوزه پایان سال صحبت خواهم کرد اما در حوزه اقتصادی شهرداری همکارانم پشتیبانی بسیار خوبی از پروژه ها داشته اند.

شهردار مشهد ادامه داد: اجرای پروژه های مشارکتی و رفع مشکلات آنها و در اختیار قراردادن سرمایه بیشتر جهت تسریع، به خوبی از سوی معاونت اقتصادی انجام شده است که جای تشکر دارد.

کلائی افزود: معاونت اقتصادی در ابتدای تاسیس فقط در حوزه مشارکت در پروژه های اقتصادی فعال بود اما اکنون به بلوغ رسیده و تامین مالی پروژه های عمرانی و پشتیبانی از آنها را به خوبی انجام می دهد.

شهردار مشهد با تقدیر از حمایت های کمیسیون اقتصادی و مشارکت های شورای شهر مشهد، گفت: اکنون ۱۰-۱۵ پروژه عمرانی از جمله پروژه های تقاطع غیر همسطح خلیج فارس، مصلی، آزادگان، رودپارک و… با پشتیبانی و تامین مالی حوزه اقتصادی شهرداری مشهد اجرا می شود که بابت این بلوغ به همکارانم در این حوزه تبریک می گویم و امیدواریم با تلاش حوزه اقتصادی قطار توسعه با سرعت بیشتر رو به جلو حرکت کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار